Kvitok

Kvitok (dříve Navia) je první slovenská, ručně vyráběná přírodní kosmetika, která se vyznačuje kvalitními, jednoduchými a vysoce účinnými produkty. Jsou inspirovány přírodou a skutečnými vědeckými poznatky. Zakladatelkou značky Kvitok je Ing. Martina Dudová, PhD., pro kterou je vývoj a výroba přírodní kosmetiky nejenom její prací, ale hlavně vášní. Díky tomu již získala několik ocenění. Její snahou je propojit přírodní ingredience s vědou a výzkumem tak, aby výsledný produkt byl opravdu funkční. Díky studiu na Lékařské fakultě a inženýrskému - následovně doktorandskému studiu chemie, rozumí fungování lidského těla a vlivu jednotlivých chemických sloučenin na něj. Tyto poznatky, ve spolupráci s dermatology z prestižní slovenské kliniky, využívá při vývoji svých receptur.

Na produktech značky Kvitok můžete najít logo společnosti Cruelty Free International Leaping Bunny. Jedná se o jediný mezinárodně uznávaný certifikát pro kosmetické společnosti, jejichž výrobky (včetně vstupních ingrediencí) nejsou testovány na zvířatech. Tato mezinárdní organizace vyžaduje dodržování cruelty free standardů nad rámec zákonných požadavků a jejich dodržování pravidelně monituruje auditem.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Produktové řady
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Typy vlasů
Cena
-
Sleva 30 %
599 Kč   419 Kč
Některé produkty značky Kvitok mohou být dočasně zabalené v plastovém obalu. Tonizační voda pro mastnou a problematickou pleť s klinicky testovanými aktivními látkami a květovými hydroláty pleť ošetřuje, hydratuje, os
Sleva 20 %
647 Kč   518 Kč
Některé produkty značky Kvitok mohou být dočasně zabalené v plastovém obalu Lehké pleťové sérum s obsahem klinicky ověřených aktivních látek, rostlinných olejů a hydrolátů pro redukci tvorby mazu, hydrataci a osvěžení.
Sleva 30 %
 
Peelingová maska s ovocnými AHA kyselinami jemně a účinně z pleti odstraňuje odumřelé kožní buňky a nečistoty. Inovativní airless dávkovač zajistí maximální ochranu produktů před mikrobiálním znehodnocením.
Sleva 30 %
 
Některé produkty značky Kvitok mohou být dočasně zabalené v plastovém obalu Lehký pleťový krém díky obsahu klinicky ověřených aktivních látek, rostlinných olejů a hydrolátů redukuje tvorbu mazu a velikost pórů a chrání