Prohlédněte si vaše seznamy přání
DNY BIOOO.CZ JSOU TU! PRÉMIOVÉ AKCE, HODNOTNÉ DÁRKY A SLEVY AŽ 60 %. POUZE 18. – 20. 9.

Mandala Art & Incense

Značka Incense Incense používá při výrobě svých vonných tyčinek jen ty nejkvalitnější esenciální oleje a další přísady z celého světa. Jednotlivé složky jsou pečlivě vybírány k výrobě tak, aby byly zachovány co nejpřírodnější a nejautentičtější vlastnosti konečného výrobku.

Jednotlivé vonné tyčinky jsou vyráběny ekologicky a s respektem k životnímu prostředí. Jsou využívány suroviny z obchodu Fair Trade. Společnost také spolupracuje pouze z partnery, kteří dbají na ochranu životní prostředí a ekologii.

Tibetské vonné tyčinky Mandala Art & Incense jsou vyráběny na základě staletého starodávného a tradičního receptu, neobsahují chemikálie, umělá barviva ani parfemace. Pro vaše vonné chvilky v souladu s přírodou.

 

Filtrovat produkty
122 Kč
Vonné tibetské tyčinky Nag Champa pomáhají navodit ničím nerušený meditační stav, uklidňují mysl a odstraňují nežádoucí myšlenky. Jsou ručně vyráběny v Nepálu ze směsi himalájských rostlin a pryskyřic.
 
Vonné tibetské tyčinky Kamasutra s květinově-orientální vůní vás příjemně naladí, povzbudí vaše libido i pomohou v rozjímání. Tyčinky byly ručně vyrobeny v Nepálu ze směsi rostlin a pryskyřic.