Me Luna

MeLuna je první menstruační kalíšek německé výroby. Je vysoce kvalitní, vyrobený z hypoalergenního materiálu a vhodný pro každou ženu. Kalíšek je vyráběn v Německu a v dnešní době se exportuje do celého světa. Díky svému kvalitnímu složení a snadné manipulaci je velmi spolehlivý a oblíbený mezi mnoha zákaznicemi z celého světa. Je ekologický, snadno se používá a jeho nošení je příjemné.

Kalíšek MeLuna je vyráběn z termoplastu, který byl atestován pro použití v nemocnicích a pro výrobu dětských produktů. Vysoké standardy užitého materiálu znamenají vysokou kvaiitu i výsledného produktu. Kalíšek nezpůsobuje alergie, neobsahuje PVC, silikon, latex, proteiny, deodoranty, absorpční gely ani bělicí prostředky.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Cena
-
400 Kč
Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Vyfoceno ve velikosti XL. Kalíšek MeLuna s kuličkou pro snadné vyndávání je díky svým rozměrům ideální volbou pro ženy, které ještě nerodily a které mají průměrně silné menstruač
Sleva 10 %
400 Kč   360 Kč
Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Vyfoceno ve velikosti XL. Kalíšek je příjemně měkký a díky větším rozměrům poskytuje spolehlivou ochranu během silné menstruace, pro ženy po porodu a ty, které aktivně sportují.
400 Kč
Uvedená fotografie je pouze ilustrační. Vyfoceno ve velikosti XL. Menší menstruační kalíšek opatřený očkem je díky svým rozměrům vhodný pro ženy, které ještě nerodily, a pro ty, které mají slabou menstruaci.
Sleva 10 %
149 Kč   134 Kč
Praktický, skladný a uzavíratelný kelímek v růžové barvě slouží ke sterilizaci menstruačního kalíšku v mikrovlnné troubě. Jednoduše, rychle a snadno.