Medikomed

Medikomed je ruská značka, která nabízí doplňky stravy a kosmetické výrobky. Společnost byla vytvořena z několika firem, které úspěšně fungovaly už řadu let a vyráběly především zboží pro ochranu a zachování zdraví. Doplňky stravy, preventivní medicína nebo léčebná kosmetika patřily vždy mezi hlavní sortiment značky.

Základem vývoje nových produktů je vědecký výzkum, který se snaží především o komplexní přístup k prevenci a regeneraci organismu. Při výrobě produktů se používají pouze standardizované bylinné extrakty, které obsahují vysoký podíl biologicky aktivních látek. Technologie zpracování těchto bylinných extraktů získala i ocenění na 47. Mezinárodním salónu vynálezů a inovací EUREKA-98 v Bruselu.

Filtry a parametry produktů:

složení

Neroli 10 ml

Rostlinná silice z květů hořkého pomeranče má celkový povznášející efekt na tělo i mysl. Je silným afrodiziakem, přináší dokonalé uvolnění a je vhodný pro zralou či suchou pleť.

Bergamot 10 ml

Bergamot působí antisepticky, uvolňuje dýchací cesty, usnadňuje dýchání a zároveň snižuje horečku a tiší bolest. Má harmonizační účinky také na psychiku, posiluje při nervovém vyčerpání.

Levandule 10 ml

Éterický olej z levandule má silné relaxační účinky a přináší uvolnění při chronické únavě či nespavosti. Zároveň dezinfikuje drobná poranění a má blahodárný vliv na pokožku i vlasy.

Koriandr 10 ml

Éterický olej z koriandru uvolňuje psychické i fyzické napětí a mírní negativní dopady stresu na organismus. Podporuje regeneraci pokožky a stimuluje správnou funkci trávicího systému.

Tymián 10 ml

Esenciální olej s příjemnou kořeněnou vůní má stimulační účinek na tělo i mysl a dodává potřebnou energii. Posiluje srdeční činnost, podporuje trávení a zmírňuje příznaky nachlazení.

Santal 10 ml

Éterický olej ze santalu vás okouzlí svou plnou exotickou vůní, jenž dodává pocit zklidnění a dokonalé relaxace. Je skvělým afrodiziakem a pomáhá při chřipce a bronchitidách.

Cypřiš 10 ml

Cypriš pomáhá při nadměrném stresu a nervovém vypětí, působí lehce sedativně a eliminuje pocity nejistoty. Mírní příznaky premenstruačního syndromu a celkově urychluje průběh menstruace.

Grapefruit 10 ml

Grapefruit osvěžuje tělo i mysl, působí antidepresivně a navozuje pohodovou náladu. Mírní vytrvalé bolesti hlavy i nevolnosti s tím spojené. Uvolňuje napjaté svaly a působí lehce antispazmaticky.

Pačule 10 ml

Éterický olej z pačule vás omámí svým orientálním aroma, jenž probouzí smysly a je velice silným afrodiziakem. Pačule podporuje pozitivní emoce a je vhodná také k péči o pokožku.

Skořice 10 ml

Hřejivá vůně skořicového éterického oleje zlepšuje náladu, působí antidepresivně a přináší duševní harmonii. Je silně antibakteriální a uplatňuje se při chřipce či virózách.

Jalovec 10 ml

Rostlinná silice z jalovce vás osvěží svou pronikavou bylinnou vůní a má stimulační efekt na tělo i duši. Uvolňuje namáhané svalstvo a zmírňuje pocity napětí či nervozity.