Medikomed

Medikomed je ruská značka, která nabízí doplňky stravy a kosmetické výrobky. Společnost byla vytvořena z několika firem, které úspěšně fungovaly už řadu let a vyráběly především zboží pro ochranu a zachování zdraví. Doplňky stravy, preventivní medicína nebo léčebná kosmetika patřily vždy mezi hlavní sortiment značky.

Základem vývoje nových produktů je vědecký výzkum, který se snaží především o komplexní přístup k prevenci a regeneraci organismu. Při výrobě produktů se používají pouze standardizované bylinné extrakty, které obsahují vysoký podíl biologicky aktivních látek. Technologie zpracování těchto bylinných extraktů získala i ocenění na 47. Mezinárodním salónu vynálezů a inovací EUREKA-98 v Bruselu.

Od této značky je zobrazeno 9 produktů.

Filtry a parametry produktů:

Složení

doprodej!

Pomeranč 10 ml

Éterický olej s lahodnou a svěží vůní pomeranče dodává energii a působí proti únavě. Zmírňuje známky stresu a duševního vyčerpání, čistí pokožku a ulevuje od bolestí hlavy.
doprodej!

Meduňka 10 ml

Rostlinná silice z meduňky s výraznou citrusovou vůní má zklidňující vliv na tělo i mysl. Pomáhá harmonizovat emocionalitu a odstraňuje negativní pocity. Je vhodná také do sauny.
doprodej!

Eukalyptus 10 ml

Eucalyptus má silné protizánětlivé a antiseptické účinky. Je vhodným pomocníkem při nachlazení i zánětech horních cest dýchacích. Usnadňuje dýchání i vykašlávání, osvěžuje vzduch.
doprodej!

Santal 10 ml

Éterický olej ze santalu vás okouzlí svou plnou exotickou vůní, jenž dodává pocit zklidnění a dokonalé relaxace. Je skvělým afrodiziakem a pomáhá při chřipce a bronchitidách.
doprodej!

Grapefruit 10 ml

Grapefruit osvěžuje tělo i mysl, působí antidepresivně a navozuje pohodovou náladu. Mírní vytrvalé bolesti hlavy i nevolnosti s tím spojené. Uvolňuje napjaté svaly a působí lehce antispazmaticky.