Melvita

Francouzská kosmetická značka Melvita se více než třicet let věnuje výrobě kvalitní bio organické kosmetiky a nyní se vrátila i na český trh. Záleží vám na planetě stejně jako na vlastní pokožce? Přemýšlíte pozitivně a ekologicky a žijete v souladu s přírodou? I toto jsou hlavní motta značky.

Příběh značky Melvita začal u včel v regionu Ardéche, kde francouzský biolog Bernard Chevilliat objevil během své včelařské praxe bohatství, které nám příroda nabízí už odpradávna. Na základě tohoto poznání vznikly v roce 1983 první kosmetické přípravky, které obsahovaly prvotřídní včelí produkty. Již samotný název dokonale vystihuje filozofii značky. Slovo Melvita je složené z latinských slov označujících med (mel) a život (vita). Kromě včelích produktů také kosmetika Melvita používá více než 100 přírodních ingrediencí s prokázanou účinností. V kosmetice Melvita naopak nenaleznete parabeny, umělá barviva, silikony nebo konzervanty. A tomu odpovídá i naše certifikace. 

Certifikáty jsou často jediná záruka, že tomu opravdu tak je. Všechny produkty Melvita jsou velmi přísně kontrolované, klinicky testované a jsou určeny všem, kterým záleží nejen na své pokožce, ale myslí i na naši planetu. Dnes má Melvita široký sortiment tělové a pleťové kosmetiky, přičemž hojně používá zmiňované včelí produkty, růže a arganový olej. 

Filtrovat produkty