Prohlédněte si vaše seznamy přání

Moisha

Moisha je malá česká, téměř rodinná firma, která vyrábí šátky a nosítka pro nošení malých dětí. Velký důraz klade na kvalitu materiálu, a také na to, aby byl celý výrobní proces, od barvení rostlinných vláken, přes jejich tkaní až po samotné šití, proběhl v České republice. Jejich zakoupením tedy podpoříte nejen lokální výrobce a rozvoj řemesel na našem území, ale také šetříte životní prostředí, díky nižší produkci zplodin při dovozu materiálu. Šátky i nosítka jsou vyrobeny z velice příjemných materiálů v elegantních vzorech. Stanou se tak nejen praktickým, ale i ozdobným doplňkem ve vašem šatníku.

Jméno značky Moisha vzniklo poskládáním prvních dvou písmen jejích zakladatelek - MOnika a ISabela a prvních písmen z anglických slov Heart a Affair. Logo značky odkazuje na naše nejmenší andílky, pro které jsou šátky a nosítka především určeny. Křídla v logu taktéž symbolizují ochranu a pocit bezpečí, který jako takový pomyslný anděl strážný tyto pomůcky k nošení našim nejmenším poskytují.

Filtrovat produkty
Doprava zdarma
3,490 Kč   2792 Kč
Dandelios Purple je jemný a měkký šátek z česané egyptské bavlny v kombinaci s funkčním Repreve. Je vhodný pro malé miminko a ve vícevrstvých úvazech i pro větší batole. Hodí se k celoročnímu nošení.