MycoMedica

MycoMedica je ryze česká rodinná firma, která byla založena v roce 2010. Zakladatelem byl Milan Schirlo, který se už 20 let zabývá vitálními houbami a tradiční čínskou medicínou: „Když jsme firmu zakládali, dali jsme si za cíl vyrábět kvalitní a poctivé produkty, které budou lidem opravdu pomáhat. A to se nám daří.“ Ročně si MycoMedica produkty koupí více jak čtvrt miliónu zákazníků z celého světa. Sázka na kvalitu a poctivý přístup se vyplatila.

Filosofie společnosti MycoMedica je jednoduchá, ale jasná. Vyrábí a prodává produkty, které jsou: kvalitní, bezpečné a hlavně účinné. K tomu, aby dosáhli svých vizí, rozhodli se vyhledat dodavatele houbové suroviny nejvyšší možné kvality, tak aby byla zaručena maximální účinnost, a zároveň aby produkty neobsahovaly žádné rizikové látky (což je mnohdy u vitálních hub problém, některé obsahují pesticidy, těžké kovy...).

Cena
Filtrovat produkty
Cena
-
490 Kč
Širokospektrá kombinace vitálních hub obsahuje shiitake a agaricus, které přirozeně podporují imunitní systém. Pro posílení účinku obsahuje doplňek stravy také cordyceps, reishi a vitamin C ve formě Aceroly.
690 Kč
Vitální houba reishi nebo-li lesklokorka lesklá je jednou z nejužívanějších vitálních hub. V tradiční čínské medicíně se využívá po tisíciletí pro své vitalizující účinky.