Naturtint

Historie značky Naturtint se začala psát v pozdních 90. letech 20. století. Jedna z nejlepších kosmetických laboratoří ve Španělsku, laboratoř Phergal v Madridu, začala roku 1984 pracovat na vývoji barev na vlasy, které budou šetrnější než barvy, které jsou běžně k dostání v drogeriích, a které tak svou kvalitou pomohou předcházet klasickým obtížím spojeným s chemickým barvením vlasů. Filozofií firmy je vytvářet produkty, jež v co nejmenší míře zasahují do přirozeného koloběhu přírody a nevykořisťují lidskou práci.

Zatímco běžné chemické barvy na vlasy jsou vyráběny průmyslově bez ohledů na šetrnost k lidskému organismu a přírodě, rodinná společnost Naturtint pracuje na vyvíjení nových receptur a zároveň podporuje trvale udržitelný rozvoj vlastním pěstováním rostlin, které jsou používány jako účinné složky barev. Každá barva splňuje přísné mezinárodní GMP standardy (Good manufacturing practices), které zaručují nejlepší kvalitu ingerencí, přezkoumávání složení a určují nekompromisní pravidla pro výrobu.

Složení barev je natolik přírodní, jak je to jen možné. Barvy neobsahují amoniak, resorcinol, parabeny, silikony, parafín, minerální oleje na bázi ropy, těžké kovy, syntetické vůně, SLS či formaldehyd, diamintoluol a a-napthol. V nabídce je více než 30 odstínů permanentních barev s dlouhodobým účinkem a 100% krytím šedin.

Od této značky je zobrazeno 9 produktů.

Filtry a parametry produktů:

Složení