Petit Lulu

Petit Lulu je český výrobce látkových plen, doplňků pro přebalování, ale i dětského oblečení. Značka vznikla v roce 2012, kdy její majitelka čekala svého prvního syna. Kvůli nedostatku kvalitních látkových plen a dětského oblečení mu vlastnoručně ušila celou výbavičku. Spolu s manželem pak rozjeli tuto malou rodinnou firmu, aby i ostatní mohli dopřát svým nejmenším kvalitní přebalovací potřeby a oblečení za rozumnou cenu.

Všechny použité materiály jsou atestované pro děti do tří let. Výrobky jsou velmi kvalitní a osvědčené - ostatně majitelé jejich funkčnost už v počátku otestovali na vlastních dětech. Jejich koupí šetříte životní prostředí, a to hned dvakrát. Používáním látkových plen snižujete produkci ohromné masy odpadu z jednorázových plen, a vzhledem k tomu, že se jedná o českou značku, tak nejen podpoříte lokální výrobce, ale nebudete se tolik podílet na vzniku emisních zplodin, které jsou s dovozem spojeny.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Cena
-
Sleva 40 %
209 Kč   125 Kč
Vícevrstvá plena je ekonomickou a pohodlnou variantou látkování. Do 10kg váhy miminka ji lze používat na novosklad. Pro větší děti je lepší plenku složit podél prošití a vložit do svrchních kalhotek.
109 Kč
Ideální pomůcka na skladování a následné praní látkových vložek do podprsenky, dámských látkových vložek, odličovacích tamponů apod.
329 Kč
Nepromokavý pytel je vhodný k přenosu použitých plen nebo třeba mokrých tašek. Pomocí šikovných patentů lze upravit jeho velikost a můžete ho použít i jako kosmetickou taštičku.
Výprodej
109 Kč
Savé jádro je čtyřvrstvá krátká vkládací plena, která se pomocí patentku připíná ke kalhotkové pleně. Slouží ke zvýšení savosti jiných plen.
Sleva 16 %
429 Kč   359 Kč
Snap-in-on basic plus je tzv. plenková základna (vkládací plena) a připínací dlouhé savé jádro v jednom. Je vhodná od 4-15 kg.
Výprodej
209 Kč
Vícevrstvá plena je ekonomickou a pohodlnou variantou látkování. Do 10 kg váhy miminka ji lze používat na novosklad. Pro větší děti je lepší plenku složit podél prošití a vložit do svrchních kalhotek.
449 Kč
Látkové intimní vložky jsou ekologickou těm klasickým. Díky jemnému prodyšnému materiálu je můžete používat pro pocit pohodlí každý den.