Prohlédněte si vaše seznamy přání

Redecker

Společnost Bürstenhaus Redecker byla založena před 75 lety Freidrichem Redeckerem. Zajímavé na tom je, že Friedrich Redecker byl slepý, a to už od svých čtyř let. K ruční výrobě dřevěných kartáčů a hřebenů se dostal ve škole pro nevidomé děti, kde byla tato aktivita používaná jako forma terapeutické činnosti. V dospělosti založil malou firmu, kde zaměstnance tvořili jeho žena a tři synové.

Po Friedrichově smrti se vedení společnosti ujal mladší syn. Po naprosto nečekaném úspěchu na prodejní výstavě v Borghonlzhausenu se firma začala rychle rozvíjet a zájem prudce narůstal, na čemž měl podíl i zvyšující se zájem o přírodu a přírodní produkty.

Redecker je jednou z posledních společností, která vyrábí dřevěné kartáče a další dřevěné výrobky ručně. V nabídce nalezneme, kromě vysoce moderních kartáčů z přírodních štětin a dřevěných hřebenů například také kuchyňské náčiní, pomůcky pro úklid nebo kartáče a předložky do sauny. Kartáče jsou šetrné k vlasům, mají antistatické účinky a dokonale rozčešou i ty nejméně poddajné vlasy. Jsou vyráběny ručně z různých typů dřeva v různě lakované nebo přírodní úpravě. 

Filtrovat produkty
261 Kč
Uvedená fotografie je pouze ilustrativní. Hřeben je vhodný pro rozčesání hustých a vlnitých vlasů. Kompaktní a malá velikost se vejde do každé kabelky. Hřeben je velmi příjemný na používání, dobře se drží a snadno se s
181 Kč
Kartáček je ručně vyroben z přírodních materiálů. Neupravené bukové dřevo je velmi příjemné na dotek, snadno se drží a udržuje čisté. Úzká rukojeť kartáčku je skvělá do ruky a dobře se s ní manipuluje.