Savon Du Midi

Čerstvý závan Provence ve Vaší koupelně! Tradiční francouzská společnost Savon du Midi byla založena ve francouzské Provence; oblasti levandulových polí a tradičních mýdlařských firem. Základ mýdel Savon Du Midi tvoří nejkvalitnější rostlinné oleje v bio kvalitě. Ve složení žádného mýdla nenaleznete živočišné tuky. V konečné fázi výroby jsou přidávány složky jako čisté bambucké máslo, včelí med a esenciální oleje, jejichž promyšlené kombinace vytvářejí neodolatelné vůně.

Hlavní podíl výroby tvoří marseillská mýdla pro čištění rukou i celého těla, která se hodí i na jemné praní v ruce. Recepty pro výrobu těchto mýdel byly předávány z generace na generaci a samotná mýdla jsou vyráběna v malých tradičních mýdlárnách v Marseille. Toto umění se odráží v kvalitě jemného zvlhčujícího mýdla. Celkem firma Savon du Midi vyrábí 17 druhů marseillských mýdel.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Cena
-
Sleva 43 %
104 Kč   59 Kč
Rostlinné mýdlo obsahuje slunečnicový olej a bambucké máslo, které vyživují a chrání pokožku před vysušováním. Jemná tradiční parfemace francouzské verbeny je osvěžující a pozvbuzující pro mysl i tělo.
104 Kč
Rostlinné mýdlo obsahuje bambucké máslo a slunečnicový olej, které pečují o pokožku a zabraňují jejímu vysušování. Vůně santalového dřeva je orientálně dřevitá a originálně smyslná.
104 Kč
Výživné mýdlo je vyrobeno z palmového oleje, navíc obsahuje bambucké máslo a slunečnicový olej, toto výživné složení pokožku nevysušuje. Parfemace citronové trávy osvěží vaši mysl i tělo.
104 Kč
Výživné složení mýdla s levandulovým olejem obsahuje bambucké máslo a slunečnicový olej, které hydratují a zjemňují pleť. Mýdlo omamně voní a je vhodné i jako voňavý doplněk pro vaši šatní skříň.
104 Kč
Rostlinné mýdlo z palmového oleje je obohaceno o olivový a slunečnicový olej a bambucké máslo. Díky tomu je výživné a předchází vysušování pokožky. Vůně francouzské Provence vás osvěží a povzbudí.
209 Kč
Savon de Marseille je nejjednodušší a nejtradičnější mýdlo z jižní Francie. Je vyrobeno z olivového, kokosového a palmového oleje, neobsahuje umělá barviva ani aromata a poslouží každé domácnosti.