You&Oil

You&Oil je značka inspirovaná lidmi, jejich životy a také problémy, se kterými se potýkají. Zakladatelkou této krásné litevské značky je Birutė Nastaravičiūtė, která si s myšlenkou vlastních přírodních produktů začala pohrávat v období svého prvního těhotenství, kdy čekala dvojčátka. Hledala na trhu produkty, které by neobsahovaly tolik škodlivé chemie a vzhledem k tomu, že nenašla - začala si své vymazlené ekologické varianty tvořit sama. 

Značka You&Oil se postupně zrodila v perfektně fungující team lidí, které spojuje kreativita, zvědavost a čistá touha pomáhat druhým a dokázala získat důvěru a lásku tisíců spokojených zákazníků po celém světě. Vytváří úžasnou symbiózu síly rostlin s léčebnými účinky aromaterapie. You&Oil výrobky na bázi přírodních olejů a bioaktivních látek podporují přirozené procesy a funkce pokožky. V kombinaci s bioaktivními esenciálními oleji pak pomáhají také při obnově zdraví.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typ pleti
Typy pokožky
Cena
-
398 Kč
Účinná bioaktivní směs esenciálních olejů pro děti před spaním krásně zklidní a připraví na ničím nerušený spánek. 100% přírodní směs látek, jejíž účinky se doplňují a působí synergicky.
335 Kč
Účinná bioaktivní směs esenciálních olejů pomáhá dětem při nachlazení, horečce, nateklé nosní sliznici a rýmě. 100% přírodní směs látek, jejíž účinky se doplňují a působí synergicky.
303 Kč
Účinná bioaktivní směs esenciálních olejů pro zklidnění svědění a otoků od hmyzích štípanců. 100% přírodní směs látek, jejíž účinky se doplňují a působí synergicky.
335 Kč
Účinná bioaktivní směs esenciálních olejů podporuje správnou funkci imunitního systému a předchází onemocnění dýchacích cest. 100% přírodní směs látek, jejíž účinky se doplňují a působí synergicky.
303 Kč
z hojivého tamanu oleje, protizánětlivého lískového oleje a směsi antibakteriálních esenciálních olejů ošetří a vyčistí problematickou pleť.
303 Kč
uleví od výkyvů nálad a obzvlášť přijde vhod během těhotenství a po porodu. Účinné látky v bergamotu a mandarince rozproudí krevní tlak a pohladí rozbouřené nervy.