Santaverde Zpevňující gelová maska 30 ml

Santaverde Zpevňující gelová maska 30 ml

Zpevňující gelová maska s vysokým obsahem šťávy z Aloe vera, výživnými oleji a bylinnými výtažky citelně zjemní a vypne pokožku obličeje. Místo vody obsahuje Aloe, které dodává pleti potřebnou hydrataci.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Exspirace 07/2017.

Zpevňující gelová maska Santaverde s vysokým obsahem šťávy z Aloe vera, výživnými oleji a bylinnými výtažky citelně zjemní a vypne pokožku obličeje. Maska obsahuje místo vody Aloe vera, které dodává pleti potřebnou hydrataci a živiny.

Aloe vera je bohaté na cenné antioxidanty, vitaminy a nenasycené mastné kyseliny. Díky tomu je hotovým pokladem pro pokožku, kterou hydratuje do hloubky a zároveň ji chrání před nepříznivými vnějšími vlivy a před známkami předčasného stárnutí.

Kromě Aloe najdeme ve složení i arganový olej a kakaové máslo. Obě tyto výživné složky přispívají ke správné péči o pokožku, aniž by ji zatěžovaly či ucpávaly. Maska má lehké gelové složení a je tak vhodná pro všechny typy pleti.

Použití: Aplikujte na čistou odlíčenou pokožku 1-2 týdně. Masku naneste v silnější vrstvě a nechte působit alespoň 10 minut. Poté zbytky masky otřete čistým vatovým tamponem, nebo opláchněte vlažnou vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?