Dizao Zpevňující maska s medem 45 g

Honey Face Mask

Dizao Zpevňující maska s medem 45 g

Honey Face Mask

Pleťová maska s výtažky z medu revitalizuje pokožku a dodává jí hloubkovou výživu. Díky tomu zlepšuje strukturu pleti a dodává jí rozjasněný vzhled.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dizao Zpevňující maska s medem je blahodárným balzámem pro vaši pokožku a jistě zpříjemní vaše chvíle relaxace. Využívá mimořádné vlastnosti přírodního medu, který je velice bohatý na cenné a pro pleť prospěšné ingredience. Je vhodná pro všechny typy pokožky.

Med má významné účinky nejen při vnitřním užívání, ale také v kosmetice. Je koncentrovanou zásobárnou vitaminů a minerálů, jež pronikají do pokožky a zlepšují její kvalitu. Navíc je přirozeně antibakteriální, díky čemuž nezatěžuje pleť náchylnou k tvorbě pupínků.

Plátýnková maska napuštěná přírodními ingrediencemi pomáhá hydratovat pokožku a spolu s medovým krémem, jenž následuje jako druhý krok, zpevňuje její strukturu a dodává jí omlazený vzhled. Díky této masce tak snadno zpomalíte vznik prvních vrásek a vyzmizíkujete známky stresu ze své pleti.

Použití: Aplikujte plátýnkovou masku na čistou pokožku a nechte působit 15 minut. Poté ji sejměte, opláchněte pleť vodou a naneste medový krém, který je součástí balení a nechejte vstřebat. Používejte 1-2× týdně.

Ostatní kategorie: Extra péče o pleť

Typy pleti: anti age, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: Dizao Cosmetics, Spojené Státy Americké, http://www.dizao-shop.com/en/about-dizao/

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Maska: Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Honey, Morus Alba Root Extract, Macrocystis Pyrifera Extract, Squalene, Allantoin, Tremella Fuciformis Polysaccharide, Tremella Fuciformis Extract, Ascorbic Acid, Riboflavin, Phenoxyethanol, Hyaluronic Acid, Butyl Benzoate, Ethyl Benzoate, Isopropyl Benzoate, Methyl Benzoate, Xanthan Gum, Parfum Krém: Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Honey, Caprylic/Capric Triglyceride, Morus Alba Root Extract, Cetearyl Alcohol, Macrocystis Pyrifera Extract, Squalene, Allantoin, Tremella Fuciformis Polysaccharide, Tremella Fuciformis Extract, Ascorbic Acid, Riboflavin, Phenoxyethanol, Hyaluronic Acid, Butyl Benzoate, Ethyl Benzoate, Isopropyl Benzoate, Methyl Benzoate, Xanthan Gum, Parfum

Možné alergeny: Phenoxyethanol, Parfum, Phenoxyethanol, Parfum

Obal: plastový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?