Mossa Zpevňující vyhlazující oční krém, Age Excellence 15 ml

Firming Wrinkle-Smoothing Eye Cream

Mossa Zpevňující vyhlazující oční krém, Age Excellence 15 ml

Firming Wrinkle-Smoothing Eye Cream

Zpevňující vyhlazující oční krém intenzivně pečuje o jemnou pokožku v okolí očí ale i rtů. Kombinace květových vod s rostlinnými oleji a skvalenem zralou pleť aktivně posiluje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zpevňující vyhlazující oční krém MOSSA intenzivně pečuje o jemnou pokožku v okolí očí ale i rtů. Kombinace květových vod s rostlinnými oleji a rostlinným squalenem zralou pleť aktivně posiluje, zanechává ji jemnější, pružnější a současně eliminuje viditelnost vrásek a drobných linek. Malé balení je ideální na cesty.

Vyhlazující oční krém chrání jemnou pleť očního okolí před známkami stárnutí, ochabováním a navíc pokožku osvěžuje a projasňuje. Spojení levandulové květové vody a rostlinných extraktů tenkou pleť zklidňuje, uzamyká hydrataci a zároveň činí pokožku odolnější. Kromě toho, levandule skvěle zklidňuje podráždění, mírní otoky a pokožku očního okolí projasňuje.

Složení očního krému je obohaceno o posilující výtažky z kaštanu koňského a šípkové růže a také rostlinný squalene. Tyto složky přirozenou cestou podporují regeneraci pokožky, zanechávají ji pružnější a pevnější. Viditelnost vrásek a jemných linek je eliminována a méně viditelné jsou také tmavé kruhy a otoky pod očima.

Přírodní lotyšská kosmetika MOSSA obsahuje ve svých produktech vysoký podíl extraktů a olejů ze severského bobulovitého ovoce. Plody jsou díky drsným klimatickým podmínkám mimořádně bohaté na vitamíny a antioxidanty. Značka MOSSA má certifikaci Ecocert a mnohé z jejich pruduktů jsou vegan.

Použití: Malé množství krému aplikujte na čistou odlíčenou pokožku očního okolí ráno a/nebo večer a nechte vstřebat. Používejte nejlépe v kombinaci s nočním a denním pleťovým krémem. Krém můžete aplikovat také na jemnou pokožku kolem rtů.

Tip: Krém je skvělým pomocníkem pro péči o pokožku ve věkové kategorii 50+.

Ostatní kategorie: Krémy na rty a okolí

Typy pleti: anti age

Výrobce: Mossa Cosmetics SIA, Sampetera Str. 2, Riga Lotyšsko, http://www.mossacosmetics.lv/en

Nenašli jste to pravé? Co tohle?