Kanu ZRUŠENO Koupelový olej Monoi de Tahiti 250 ml

Kanu ZRUŠENO Koupelový olej Monoi de Tahiti 250 ml

  • Značka: Kanu
  • Balení: 250 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Olej Monoi de Tahiti pochází přímo ze srdce exotických polynéských ostrovů. Po staletí se vyrábí tradičním způsobem a je tajemstvím půvabu tamějších žen, které oplývají nebývalou krásou. Jeho jedinečné působení spočívá v kombinaci výtažku zm kokosových ořechů a překrásné vůně tisíců kvítečků gardénie. Koupelové oleje hydratují pokožku, která je vysušována vodou a saponáty. Použitím těchto olejů za

Olej Monoi de Tahiti pochází přímo ze srdce exotických polynéských ostrovů. Po staletí se vyrábí tradičním způsobem a je tajemstvím půvabu tamějších žen, které oplývají nebývalou krásou. Jeho jedinečné působení spočívá v kombinaci výtažku zm kokosových ořechů a překrásné vůně tisíců kvítečků gardénie. Koupelové oleje hydratují pokožku, která je vysušována vodou a saponáty. Použitím těchto olejů zabráníte právě vysušování a rychlému stárnutí pokožky. Navíc mají i aromaterapeutické a relaxační účinky a dodávají Vaší koupeli příjemnou vůni.

certifikáty:
vhodné pro: každodenní koupel
konzistence: tekutá
barva: světle žlutá
balení: plastový obal

použití: Přidejte 2-3 víčka oleje do vany plné teplé vody. Dokonalá je kombinace minerálních nebo šumivých solí s koupelovým olejem, tak je pokožce poskytnuta kompletní péče.Olej je také možné vmasírovat přímo do pokožky.
složení: Helianthus Annus Seed Oil, Tocopherol, Cocos Nucifera, Gardenia Tahitensis, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Linalool, Benzyl Salicylate, Amyl Cinnamal

země původu značky: Polsko
charakteristika značky: KANU je jednou z prvních firem, která začala vyrábět přírodní kosmetiku v Polsku, kde působí již od roku 1999. Její kosmetika si už našla stálé zákazníky v 10 zemích Evropy včetně Německa a Velké Británie. Spolešnost chce svým zákazníkům poskytovat bohatost živin tak, jak se přirozeně a ve své původní podobě vyskytují v přírodě. Firma proto respektuje princip ne-násilí, kosmetiku vyrábí výhradně z přírodních složek, netestuje je na zvířatech a v největší možné míře dbá na to, aby výrobní proces neničil přírodní účinky rostlin. Proto je také mnoho výrobků vyráběno ručně. Ve výrobních postupech dbá firma KANU na to, aby nezasahovaly do platných zákonů přírody, která nám po celá staletí předává své poklady ve prospěch zdraví a krásy každého z nás. Od počátku působení firmy na českém trhu se výrobky těší stále větší oblibě nejen pro svou cenovou dostupnost, ale zejména pro své jedinečné a nevšední vůně a atraktivní vzhled.

kontakt na výrobce:
KANU
Swieszyno 39
76-024 Swieszyno
Polska

webové strány značky:
www.kanu-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: KANU, Swieszyno 39, 76-024 Swieszyno Polsko, www.kanu-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?