Kanu ZRUŠENO Tělový peeling grapefruit s brusinkou 350 g

Kanu ZRUŠENO Tělový peeling grapefruit s brusinkou 350 g

  • Značka: Kanu
  • Balení: 350 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.


země původu značky: Polsko
charakteristika značky: KANU je jednou z prvních firem, která začala vyrábět přírodní kosmetiku v Polsku, kde působí již od roku 1999. Její kosmetika si už našla stálé zákazníky v 10 zemích Evropy včetně Německa a Velké Británie. Spolešnost chce svým zákazníkům poskytovat bohatost živin tak, jak se přirozeně a ve své původní podobě vyskytují v přírodě. Firma proto respektuje princip ne-násilí, kosmetiku vyrábí výhradně z přírodních složek, netestuje je na zvířatech a v největší možné míře dbá na to, aby výrobní proces neničil přírodní účinky rostlin. Proto je také mnoho výrobků vyráběno ručně. Ve výrobních postupech dbá firma KANU na to, aby nezasahovaly do platných zákonů přírody, která nám po celá staletí předává své poklady ve prospěch zdraví a krásy každého z nás. Od počátku působení firmy na českém trhu se výrobky těší stále větší oblibě nejen pro svou cenovou dostupnost, ale zejména pro své jedinečné a nevšední vůně a atraktivní vzhled.

kontakt na výrobce:
KANU
Swieszyno 39
76-024 Swieszyno
Polska

webové strány značky:
www.kanu-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Vůně - druh: grapefruit

Výrobce: KANU, Swieszyno 39, 76-024 Swieszyno Polsko, www.kanu-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Svěží vůně, hebká pokožka / Hanka 8. 9. 2013 21:54

Příjemný, má hrubší solnou konzistenci, ale mně vyhovuje. Před použitím se musí promíchat, aby se spojil olej se solí. Pokožka je jemná a osvěžená. Zanechává krásnou grepovou vůni na kůži i v koupelně:)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?