Kanu ZRUŠENO Tělový peeling limetka a mořské řasy 350 g

Kanu ZRUŠENO Tělový peeling limetka a mořské řasy 350 g

  • Značka: Kanu
  • Balení: 350 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Svěží vůně limetky osvěží unavené tělo a povzbudí mysl. Enzymy obsažené v citrusových plodech znamenitě vyhlazují pokožku. Díky mořským řasám tento peeling pomáhá efektivně posilovat buněčné stěny pokožky, protože mořské řasy obsahují vysoký podíl aminokyselin. Peelingy na bázi oleje a soli jsou určené pro peeling celého těla s výjimkou obličeje. Brusné částečky soli masírují pokožku, povzbuzují v

Svěží vůně limetky osvěží unavené tělo a povzbudí mysl. Enzymy obsažené v citrusových plodech znamenitě vyhlazují pokožku. Díky mořským řasám tento peeling pomáhá efektivně posilovat buněčné stěny pokožky, protože mořské řasy obsahují vysoký podíl aminokyselin. Peelingy na bázi oleje a soli jsou určené pro peeling celého těla s výjimkou obličeje. Brusné částečky soli masírují pokožku, povzbuzují v ní mikrocirkulaci a očišťují svrchní pokožku od toxinů. Ta je pak připravena k přijetí aktivních složek z přírodních olejů obohacených o vitamín E, které jsou v peelingu obsaženy. Tělové peelingy intenzivně zvlhčují a zvláčňují pokožku, jsou vhodné zejména pro suchou a šupinatou pokožku. Pravidelným použitím peelingu 1-2 x týdně se pokožka stává jemnější a elastičtější.

certifikáty:
vhodné pro: peeling pokožky
konzistence: tekutá s částečkami
barva: bílá
balení: plastový obal

použití: Výrobek neobsahuje žádné emulgátory, proto je třeba ho před každým použitím náležitě promíchat, aby se smísily drobné částečky soli s přírodními oleji. Po teplé koupeli nebo sprše, která pomůže otevřít póry, rozetřít přiměřené množství peelingu (cca 1-2 polévkové lžíce) na celé tělo s výjimkou obličeje. Krouživými pohyby masírovat směrem k srdci po dobu 2-3 minut. Poté důkladně opláchnout vodou. Na pokožce zůstane vrstvička přírodního oleje, která pokožku krásně promastí a obnoví hydro-lipidovou vrstvu.

složení: Sodium Chloride, Chondrus Crispus, Parfum, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil

země původu značky: Polsko
charakteristika značky: KANU je jednou z prvních firem, která začala vyrábět přírodní kosmetiku v Polsku, kde působí již od roku 1999. Její kosmetika si už našla stálé zákazníky v 10 zemích Evropy včetně Německa a Velké Británie. Spolešnost chce svým zákazníkům poskytovat bohatost živin tak, jak se přirozeně a ve své původní podobě vyskytují v přírodě. Firma proto respektuje princip ne-násilí, kosmetiku vyrábí výhradně z přírodních složek, netestuje je na zvířatech a v největší možné míře dbá na to, aby výrobní proces neničil přírodní účinky rostlin. Proto je také mnoho výrobků vyráběno ručně. Ve výrobních postupech dbá firma KANU na to, aby nezasahovaly do platných zákonů přírody, která nám po celá staletí předává své poklady ve prospěch zdraví a krásy každého z nás. Od počátku působení firmy na českém trhu se výrobky těší stále větší oblibě nejen pro svou cenovou dostupnost, ale zejména pro své jedinečné a nevšední vůně a atraktivní vzhled.

kontakt na výrobce:
KANU
Swieszyno 39
76-024 Swieszyno
Polska

webové strány značky:
www.kanu-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Vůně - druh: limetka

Výrobce: KANU, Swieszyno 39, 76-024 Swieszyno Polsko, www.kanu-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?