Kiss My Face Corp. Zubní pasta Whitening 127,6 g

Kiss My Face Corp. Zubní pasta Whitening 127,6 g

Bělící zubní pasta s aloe vera. Průlom na poli péče o zuby. Zubní pasta Kiss My Face - Whitening využívá zklidňující certifikovanou BIO Aloe Vera kombinovanou se silnou směsí pečlivě vybraných přírodních bělidel pro vytvoření skutečně výjimečné zubní pasty, která zanechá na vašich zubech pocit neopakovatelné svěžesti. Obsahuje certifikovanou BIO Aloe Vera, kysličník křemičitý (přírodní bělidlo), I

Bělící zubní pasta s aloe vera. Průlom na poli péče o zuby. Zubní pasta Kiss My Face - Whitening využívá zklidňující certifikovanou BIO Aloe Vera kombinovanou se silnou směsí pečlivě vybraných přírodních bělidel pro vytvoření skutečně výjimečné zubní pasty, která zanechá na vašich zubech pocit neopakovatelné svěžesti. Obsahuje certifikovanou BIO Aloe Vera, kysličník křemičitý (přírodní bělidlo), Islandský mech (přírodní bělidlo), mátu peprnou (přírodní příchuť), koňský kaštan (pro zdravé dásně), olej Tea Tree (čistící a antiseptické vlastnosti), a mentol (přírodní příchuť).

certifikáty:
vhodné pro: čištění zubů
konzistence: hutná krémová
barva: bílá
balení: plastový obal, papírový přebal

použití: Používeje několikrát denně dle potřeby.
složení: Glycerin, Sorbitol, Hydrated Silica, Aloe Barbadensis (Aloe Vera)*, Aqua, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Mentha Arevensis (Peppermint Oil), Olea Europaea (Olive Leaf Extract), Cetraria Islandica Extract (Iceland Moss), Xanthan Gum, Menthol, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree Leaf Oil), Xylitol, Chlorophyllin-Copper Complex
*z certifikovaného ekologického zemědělství

země původu značky: Spojené státy americké
charakteristika značky: Americká společnost Kiss My Face byla založena dvojicí mladých veganů již v roce 1982 a její sídlo po celou existenci na staré farmě ve venkovském městečku Gardnier u New Yorku. Kiss My Face vyrábí a prodává vice než 200 přírodních kosmetických produktů ve více než 20 zemích světa. Firma kombinuje ve svých výrobcích nejnovější vědecké poznatky s nejefektivnějšími přírodními ingrediencemi. Vitamíny, minerály a rostlinné látky jsou zde využity na maximum. Nemusíte obětovat svoji krásu pro zdravé produkty. Zde vyhrává každý - zemědělci, zvířata, naše plateta i zákazníci. V produktech Kiss My Face nenajdete umělá barviva, zbytečné chemické přísady ani žádné zvířecí produkty. Výrobky též nejsou na zvířatech testovány. Společnost od začátku roku 2007 začala zpracovávat myšlenku na vytvoření vlastního "Green House" konceptu - konceptu, který by v sobě zahrnoval certifikované BIO a přírodní výrobky pro kompletní osobní hygienu. V současnosti je největším dodavatelem kosmetiky Obsessively Natural (přírodní kosmetiky v USA) a Kiss My Face je také výhradním dodavatelem výrobků osobní hygieny pro olympijské týmy lyžařů a snowboardistů USA.

kontakt na výrobce:
PO Box 224
144 Main Street
Gardiner
NY 12525-0224
USA

webové strány značky:
www.kiss-my-face.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Výrobce: Kiss My Face Corp., 144 Main Street, 12525-0224 Gardiner NY Spojené Státy Americké, www.kiss-my-face.cz

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?