Kiss My Face Corp. Zubní gel Whitening, bez fluoridu 127,6 g

Kiss My Face Corp. Zubní gel Whitening, bez fluoridu 127,6 g

Zubní gel bez fluoridu Whitening bělí citlivý chrup přirozenou cestou a zároveň pečuje o zdraví celé ústní dutiny. Bylinné výtažky a oleje dodávají zubům přirozený světlejší odstín.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Zubní gel bez fluoridu Kiss my Face Whitening bělí citlivý chrup přirozenou cestou a zároveň pečuje o zdraví celé ústní dutiny. Bylinné výtažky a oleje dodávají zubům přirozený světlejší odstín a zároveň je chrání před vznikem zubního kazu i jiných zánětů v ústech.

Zubní gel je velice jemný a zároveň účinný díky vysokému podílu výtažků z Aloe vera. To má skvělé zklidňující účinky na celá ústa, pečuje o dásně i zuby a chrání je. O ochranu před vznikem zánětu i zubního kazu se postará antibakteriální tea tree olej, eliminuje mimo jiné výskyt aftů i krvácení dásní.

Extrakty z islandského lišejníku a stévie mají přirozené bělicí účinky, chrup bez nežádoucího poškození bělí a udržují jej zdravý. Gel v sobě spojuje účinné rostlinné látky, které zuby nejenom chrání před zubním kazem i paradentózou, ale také je přirozenou cestou a bez poškození skloviny bělí.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na zubní kartáček. Zuby čistěte po dobu dvou minut 2x denně.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sorbitol, Glycerin, Hydrated Silica, Aqua, Xylitol, Aloe Barbadensis Leaf Extract1), Melaleuca Alternafolia Leaf Extract, Olea Europaea Leaf Extract, Cetraria Islandica Extract, Stevia Rebaudiana Extract, Flavour, Mentha Piperita Leaf Oil, Menthol, Ammonium Glycyrrhizate, Xantan Gum, Cellulose Gum, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Chlorophyllin-Copper Complex, Potassium Sorbate

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Flavour, Mentha Piperita Leaf Oil, Menthol

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Kiss My Face Corp., 144 Main Street, 12525-0224 Gardiner NY Spojené Státy Americké, www.kiss-my-face.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?