Santé Zubní krém vitamin B12 s fluoridem 75 ml

Santé Zubní krém vitamin B12 s fluoridem 75 ml

  • Bez DPH 150 Kč

Zubní pasta je určená pro vegany a vegetariány. Jemně čistí zuby a odstraňuje zubní plak, předchází tak vzniku zubního kazu a kažení zubů. Osvěžuje dech a posiluje zuby i dásně.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Zubní pasta je určená pro vegany a vegetariány. Jemně čistí zuby a odstraňuje zubní plak, předchází tak vzniku zubního kazu a kažení zubů. Osvěžuje dech a posiluje zuby i dásně.

Zubní krém Vitamin B12 od Santé jemně čistí částečkami xylitolu a mořské soli bez zbytečného podráždění zubní skloviny. Rostlinné extrakty chrání a posilují zuby a dásně, zatímco kombinace vitaminu B12 a sodium fluoridu působí proti paradontóze a bakteriím, které způsobují zubní kaz.

Rostlinné výtažky ze šalvěje blahodárně působí především na dásně, které udržují silné a zdravé. Mátový olej dodává zubní pastě příjemnou příchuť a osvěžuje dech na dlouhé hodiny. Zubní pasta je díky vysokému obsahu vitaminu B12 velmi vhodná pro vegany, vegetariány a starší osoby, které trpí nedostatkem vitaminu B12.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty, tak velikosti hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Nejméně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?