Energy Zubní pasta Balsamio 100 ml

Energy Zubní pasta Balsamio 100 ml

Skladem > 5 ks

Bioinformační zubní pasta Balsamio šetrně čistí chrup a působí jako osvěžující komplexní péče o ústní dutinu. Díky zvýšenému obsahu éterických olejů a termální vody má vysoký energetický potenciál.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bioinformační zubní pasta Energy Balsamio se zvýšeným obsahem éterických olejů je vyváženým bylinným produktem pro komplexní péči o zuby a ústní dutinu. Má maximálně osvěžující a adstringentní (stahující) účinek. Harmonizuje zejména energetickou dráhu tenkého střeva, šlachosvalovou tří zářičů, sleziny, jater, řídící, jangovou a jinovou pojivovou, působí tedy pozitivními účinky na onemocnění v těchto oblastech.

Zubní pasta Balsamio je vyrobena z termální vody vřídla Podhájská, která se vyznačuje vysokým energetickým potenciálem a unikátním složením minerálů a stopových prvků, které mají výrazný vliv na regeneraci chrupu. Podporují vyváženou mineralizaci pojivových tkání a tím působí příznivě na jejich pevnost, pružnost a celkový zdravotní stav.

Obsahuje též kopaivový balzám a výtažky z lapacha a uncarie. Obsažený lecitin upevňuje zubní sklovinu a fytolátky působí protizánětlivě a napomáhají regenerovat buňky. Při čištění zubů se doporučuje nezapomínat na jazyk, kde jsou důležité reflexní zóny. Balsamio je opravdovým balzámem pro dutinu ústní s výrazně osvěžujícím účinkem. Zajistí maximální čistící efekt a svěží dech.

Použití: Naneste dostatečné množství na zubní kartáček a čistěte zuby. Nezapomínejte také na jazyk.

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Kvalitní produkt / Nikola 6. 10. 2017 16:49

Dobrá volba pro citlivé zuby. Příliš nepění, takže je super pro elektrický kartáček. :-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?