Kiss My Face Corp. Zubní pasta dětská s fluoridem, lesní plody 96 g

Kiss My Face Corp. Zubní pasta dětská s fluoridem, lesní plody 96 g

  • Bez DPH 184 Kč

Dětská fluoridovaná zubní pasta s příchutí lesních plodů jemně čistí a pečuje o zoubky nejmenších. Díky ovocné příchuti si děti chtějí čistit zuby dobrovolně klidně i vícekrát než dvakrát denně.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Dětská fluoridovaná zubní pasta Kiss my Face s báječnou příchutí lesních plodů jemně čistí a pečuje o zubky těch nejmenších. Díky hravé příchuti lesních plodů si děti chtějí čistit zuby ochotně a dobrovolně klidně i vícekrát než dvakrát denně. 

Přírodní složení dětské pasty na zuby s největší starostlivostí opatrně čistí dětský chrup a pečuje o celou ústní dutinu. Hydratovaný křemík má jemné abrazivní účinky, zatímco xylitol zabraňuje usazování zubního plaku a tím snižuje vznik zubního kazu.

Výtažek z Aloe vera společně s tea tree olejem má uklidňující a uzdravující účinky. Tea tree navíc působí antibakteriálně a urychluje hojení drobných ranek v ústech, dodává příjemnou svěží chuť. Přirozeně sladká chuť pasty byla docílena použitím rostlinného sladidla stévie a xylitolu.

Použití: Na kartáček naneste malé množství pasty, vyčistěte zuby i dásně jemnými krouživými pohyby a poté vypláchněte čistou vodou.

Upozornění: Nevhodná pro děti do šesti let.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Zinc Citrate, Xylitol, Vaccinium Macrocarpon Fruit Powder, Natural Flavor, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Chondrus Crispus (Carrageenan), Malaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Sodium Monofluorophosphate (0,76 %) , Stevia Rebaudiana Extract, Sorbic Acid

Možné alergeny: Malaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Sorbic Acid

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Přebal: papírový

Produktové řady: Kiss My Face Kids

Složení: bez alkoholu, bez parabenů, bez SLS a SLES, bez syntetické parfemace

Výrobce: Kiss My Face Corp., 144 Main Street, 12525-0224 Gardiner NY Spojené Státy Americké, www.kiss-my-face.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?