Jason Zubní pasta Nutrismile 119 g

Jason Zubní pasta Nutrismile 119 g

Zubní pasta Nutrismile jemně čistí zuby a osvěžuje dech. Přirozené také zesvětluje a bělí zubní sklovinu. Působí proti zubnímu plaku, minimalizuje počet bakterií.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zubní pasta Nutrismile Jäson jemně čistí zuby a osvěžuje dech. Přirozené také zesvětluje a bělí zubní sklovinu. Působí proti zubnímu plaku, minimalizuje počet bakterií.

Zubní pasta neobsahuje fluoridy, umělá sladidla ani ochucovadla. Přirozeně bělí, bez zbytečného poškození skloviny. Obsažený Ester-C účinně posiluje zubní sklovinu a chrání ji před zubním kazem. Obsahuje éterické oleje z pomeranče, skořice a máty, které svěže voní a dodávají pastě charakteristickou příchuť spolu s mentolem, a také Aloe vera gelem.

Použití: Naneste na zubní kartáček a řádně vyčistěte zuby minimálně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Upozornění: Použití pasty u dětí mladších dvou let konzultujte s lékařem. Nenechávejte na dosah dětem do šesti let. V případě náhodného požití většího množství produktu vyhledejte lékaře.

Výrobce: Jason Natural Products Consumer Relations, 4600 Sleepytime Dr., CO 80301 Boulder Spojené Státy Americké, www.jason-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Dobrá pasta / Daniela 18. 9. 2017 22:08

Nemůžu než pochválit. Pasta dobře čistí, má moc příjemnou chuť a zároveň osvěží. Jen mi trochu vadilo, že po čištění jsem měla kůži kolem pusy trochu červenou, asi nějaká slabší alergie na některou ze složek. Vždycky to ale za docela krátkou dobu zmizelo, takže mě to neodradilo od používání této pasty. Kdyby po mně někdo chtěl tip na dobrou pastu netestovanou na zvířatech, určitě bych řekla tuto. :-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?