TML Zubní pasta s brusinkou pro silné zuby 75 ml

TML Zubní pasta s brusinkou pro silné zuby 75 ml

Pasta s brusinkovým olejem a zeleným čajem pečuje o celou ústní dutinu, zpevňuje zubní sklovinu, posiluje a chrání dásně a zanechává příjemně svěží dech.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zubní pasta s brusinkou Recepty babičky Agáty pro silné zuby se hodí ke každodennímu použití. Obsahuje řadu účinných látek z přírody, které představují skvělý zdroj vitaminů a minerálů. Najdete v ní například brusinkový olej či zelený čaj. Pasta pečuje o celou ústní dutinu. Šetrně čistí chrup, posiluje ho a navrací mu přirozenou bělost.

Pasta zpevňuje zubní sklovinu, a to díky oleji z plodů brusinky a minerálním látkám v mořské soli, které v kombinaci se zeleným čajem ničí škodlivé bakterie a chrání tak chrup před vznikem kazu. Mořská sůl zároveň jemně leští povrch zubů, ze kterého odstraní nežádoucí pigmentaci. Zelený čaj také napomáhá celkové hygieně úst, zmírňuje záněty dásní, které se často projevují krvácivostí a otokem, chrání před paradontózou a osvěžuje dech.

Zubní pasta je certifikována ICEA.

Použití: Malé množství pasty naneste na navlhčený kartáček, pečlivě s ním vyčistěte zuby a poté ústa vypláchněte čistou vodou.

Výrobce: TML a.s., Zábrdovická 2, Brno Česká republika, https://tml-bylinka.cz/

Nenašli jste to pravé? Co tohle?