Natur Hurtig Zubní pasta s himalájskou solí hřebíček 75 ml

Natur Hurtig Zubní pasta s himalájskou solí hřebíček 75 ml

Zubní pasta s himálajskou solí a výtažky z hřebíčku neobsahuje mentol ani syntetické látky. Je vhodná pro citlivé zuby, které šetrně vyčistí a zároveň osvěží dech. Výtažky z himalájských bylin mají blahodárné účinky na chrup.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zubní pasta s himálajskou solí a výtažky z hřebíčku Natur Hurtig neobsahuje mentol ani syntetické látky a je tak vhodná i pro citlivé zuby, které šetrně vyčistí a zároveň osvěží dech. Výtažky z himalájských bylin mají blahodárné účinky na chrup i celá ústa, hřebíček působí dezinfekčně, čím pomáhá při hojení drobných poranění. Echinacea a myrha podporují přirozenou obranyschopnost.

Zubní pasta obsahuje vysoký podíl himálajské soli. Ta má regenerační, protizánětlivé a antibakteriální účinky, které jsou navíc posíleny výtažky ze sedmi bylin. Přeslička posiluje dásně, zatímco echinacea pečuje o zdravou ústní mikroflóru a nimbový list a hřebíčkový olej mají antiseptické účinky. Éterické oleje z fenyklu, skořice a myrhy pečují o zuby i ústní dutinu a zároveň dodávají oleji příjemnou vůni. Slaná zubní pasta pomáhá odstraňovat zubní plak, a poskytuje tak velmi účinnou ochranu před zubním kazem.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty o velikosti hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Nejméně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Ostatní kategorie: Bylinné zubní pasty, Zuby a dásně

Výrobce: Natur Hurtig, D-09116 Chemnitz Německo, www.naturhurtig.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?