Natur Hurtig Zubní pasta s himalájskou solí hřebíček 75 ml

Natur Hurtig Zubní pasta s himalájskou solí hřebíček 75 ml

  • Bez DPH 99 Kč

Zubní pasta s himálajskou solí a výtažky z hřebíčku Natur Hurtig neobsahuje mentol ani syntetické látky a je tak vhodná i pro citlivé zuby, které šetrně vyčistí a zároveň osvěží dech. Výtažky z himalájských bylin mají blahodárné účinky na chrup i celá ústa, přirozeně je dezinfikují, hojí drobná poranění a současně chrání před vznikem zubního kazu i krvácení dásní.

Zubní pasta obsahuje vysoký podíl himálajské soli. Ta má regenerační, protizánětlivé a antibakteriální účinky, které jsou navíc posíleny výtažky ze sedmi bylin. Přeslička posiluje dásně, zatímco echinacea pečuje o zdravou ústní mikroflóru a nimbový list a hřebíčkový olej mají antiseptické účinky. Éterické oleje z fenyklu, skořice a myrhy pečují o zdraví zubů, chrání je před vznikem kazu a zároveň přirozenou cestou zesvětlují barvu skloviny. Slaná zubní pasta poskytuje velmi účinnou ochranu před zubním kazem a paradontózou.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty, tak velikosti hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Nejméně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Hydrated Silica, Calcium Carbonate, Xylitol, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Bicarbonate, Alcohol, Sodium Cocoyl Glutamate, Disodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Sodium Sulfate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1), Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Melia Azadirachta (Neem) Extract, Echinacea Purpurea Extract, Eugenia Caryophyllus (Clove) Oil, Foeniculum Vulgare (Fennel) Oil1), Commiphora Myrrha Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Oil, Aroma, Beta Vulgaris Root Extract1), Limonene2), Eugenol2), Cinnamal2)

1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils

Možné alergeny: Alcohol, Eugenia Caryophyllus (Clove) Oil, Foeniculum Vulgare (Fennel) Oil, Commiphora Myrrha Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Oil, Limonene, Eugenol, Cinnamal

Konzistence: hutná krémová

Obal: plastový

Výrobce: Natur Hurtig, D-09116 Chemnitz Německo, www.naturhurtig.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?