Natur Hurtig Zubní pasta s himalájskou solí hřebíček 75 ml

Natur Hurtig Zubní pasta s himalájskou solí hřebíček 75 ml

Zubní pasta s himálajskou solí a výtažky z hřebíčku neobsahuje mentol ani syntetické látky. Je vhodná pro citlivé zuby, které šetrně vyčistí a zároveň osvěží dech. Výtažky z himalájských bylin mají blahodárné účinky na chrup.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Zubní pasta s himálajskou solí a výtažky z hřebíčku Natur Hurtig neobsahuje mentol ani syntetické látky a je tak vhodná i pro citlivé zuby, které šetrně vyčistí a zároveň osvěží dech. Výtažky z himalájských bylin mají blahodárné účinky na chrup i celá ústa, přirozeně je dezinfikují, hojí drobná poranění a současně chrání před vznikem zubního kazu i krvácení dásní.

Zubní pasta obsahuje vysoký podíl himálajské soli. Ta má regenerační, protizánětlivé a antibakteriální účinky, které jsou navíc posíleny výtažky ze sedmi bylin. Přeslička posiluje dásně, zatímco echinacea pečuje o zdravou ústní mikroflóru a nimbový list a hřebíčkový olej mají antiseptické účinky. Éterické oleje z fenyklu, skořice a myrhy pečují o zdraví zubů, chrání je před vznikem kazu a zároveň přirozenou cestou zesvětlují barvu skloviny. Slaná zubní pasta poskytuje velmi účinnou ochranu před zubním kazem a paradontózou.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty, tak velikosti hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Nejméně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?