Argital Zubní pasta se šalvějí 75 ml

Argital Zubní pasta se šalvějí 75 ml

  • Bez DPH 207 Kč

Zubní pasta se šalvějí a zeleným jílem pomáhá vyrovnávat kyselé prostředí v ústech, které je častou příčinou vzniku zubního kazu. Posiluje zubní sklovinu a je skvělou prevencí proti paradontóze.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Argital Zubní pasta se šalvějí a zeleným jílem napomáhá vyrovnávat kyselé prostředí v ústech, které naleptává zubní sklovinu a je častou příčinou vzniku zubního kazu. Tato zubní pasta kyselost neutralizuje a šetrně tak pečuje o zdraví zubů. Posiluje zubní sklovinu a je skvělou prevencí proti paradontóze a dalším častým onemocněním ústní dutiny.

Výtažek ze šalvěje je velice proslulý kvůli svým výjimečným léčivým účinkům. Díky svým přirozeným antibakteriálním a dezinfekčním vlastnostem zabraňuje množení potenciálně škodlivých mikrobů, a tím i jejich pronikání do zubní skloviny. Jeho protizánětlivé působení má efekt i na dásně, kde minimalizuje vznik a šíření infekcí, zabraňuje otokům sliznic a podporuje mikrocirkulaci v tkáních.

Gel ze zeleného jílu neobrušuje zuby, ale společně s ostatními aktivními složkami posiluje dásně a působí preventivně proti zánětům v této oblasti. Díky této pastě skvěle ochráníte své zuby proti vzniku zubního kazu a mnoha dalším případným obtížím a zároveň vás bude doprovázet po celý den svěží dech.

Pro celou rodinu

Zubní pasta Argital s výtažkem ze šalvěje pečuje o zuby, dásně i celou dutinu ústní pomocí přírodních výtažků a nezatěžuje vaše tělo zbytečnými chemikáliemi. Je maximálně ekologicky šetrná díky přírodnímu složení a nedráždí dásně ani ústní dutinu. Šalvějová zubní pasta čistí zuby šetrně, avšak důsledně a zároveň efektivně ochrání proti zubnímu kazu i onemocněním dásní a zánětům v ústní dutině.

Očista a péče o zuby

Ve složení, stejně jako ve všech produktech Argital, naleznete samozřejmě zelený jíl, který dokáže účinně odstranit nečistoty v oblasti zubů, mezizubních prostor i celé ústní dutiny a zároveň pomáhá odstraňovat i dlouhodobě usazené nečistoty. Zelený jíl šetrně dezinfikuje ústní dutinu, vysušuje případné drobné záněty a podporuje hojení v dutině ústní.

Mocná šalvěj

Cennou složkou v této zubní pastě je pak šalvějový výtažek, který je proslulý svými hojivými a  zklidňujícími účinky. Výtažek ze šalvěje chrání celou dutinu ústní proti zánětům a zároveň pomáhá léčit afty či paradontózu. Zubní pasta vás tak efektivně ochrání nejen proti zubnímu kazu, ale rovněž proti infekcím dásní. Posiluje dásně a dodává svěží dech na celý den. 

Použití: Používejte pro čištění zubů dvakrát denně nebo po každém jídle. Pro dokonalou ústní hygienu používejte společně s přírodní ústní vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Zuzana 24. 4. 2017 13:22

Pasta ma velmi prijemnu chut pri umyvani i chut v ustach po umyti je super, peni primerane, odporucam!

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?