Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Chios GMGA Žvýkačky s mastichou Elma Dental

Chios GMGA Žvýkačky s mastichou Elma Dental

Hlavní složkou žvýkaček Dental je masticha, přírodní pryskyřice známá už od starověku. Surová masticha byla první žvýkačkou vůbec a byla velmi oblíbená jako prostředek na čistění zubů a osvěžení dechu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Hlavní složkou žvýkaček ELMA DENTAL je chios masticha, což je přírodní pryskyřice známá už od starověku. Surová masticha byla první žvýkačkou vůbec a byla velmi oblíbená ve východním Středomoří jako prostředek na čistění zubů a osvěžení dechu.Žvýkačky s mastichou přispívají při pravidelném používání  k ohraně zubů před zátěžovými faktory a harmonizují zažívání. Masticha je totiž bohatá na množství látek, které šetrně avšak účinně dezinfikují ústní dutinu a přispívají k zachování optimální kondice zažívacího traktu. 

Pryskyřice masticha dokáže podpořit desinfekci ústní dutiny, kdykoli nemáte po ruce mentol. Žvýkačky jsou slazeny xylitolem, který je získáván z březové kůry a je hojně využívaným přírodním sladidlem. Má nízký glykemický index a je přirozenou náhražkou rafinovaného cukru a umělých sladidel. 

Upozornění: Nadměrné užívání může způsobit žaludeční nevolnost a může mít projímavé účinky. Nepodávejte dětem mladším 3 let. Žvýkačky nejsou vhodné pro osoby s alergií na mentol.

Ostatní kategorie: Zdravé žvýkačky klasické

Výrobce: 1. K. MONOMACHOU str, P.O.BOX 110 , 82100 , Chios, Řecko

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Masticha, Olej z mastichy, Fluorid sodný sorbitol, Mannitol, Mentol, Vosk, Glycerin, Gumový základ, Změkčovadla, Xylitol (27 %)

Možné alergeny: Mentol

Obal: plastový

Přebal: papírový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?