Chios GMGA Žvýkačky s mastichou Elma Dental

Chios GMGA Žvýkačky s mastichou Elma Dental

  • Bez DPH 33 Kč

Hlavní složkou žvýkaček Dental je masticha, přírodní pryskyřice známá už od starověku. Surová masticha byla první žvýkačkou vůbec a byla velmi oblíbená jako prostředek na čistění zubů a osvěžení dechu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hlavní složkou žvýkaček ELMA DENTAL je chios masticha, což je přírodní pryskyřice známá už od starověku. Surová masticha byla první žvýkačkou vůbec a byla velmi oblíbená ve východním Středomoří jako prostředek na čistění zubů a osvěžení dechu.

Žvýkačky jsou tradičním mastichovým produktem, který příznivě působí na ústní hygienu a trávicí ústrojí, v obou případech nesrovnatelně účinněji než žvýkačky z běžné produkce. Mastichová žvýkačka je dodávána ve formě dražé.

Hlavní obsažené látky mají silné antimikrobiální účinky a jsou prevencí proti vzniku zubního plaku. Xylitol pomáhá redukovat ústní kyseliny, které způsobují zubní kaz. Fluorid zvyšuje odolnost zubů.

Upozornění: Nadměrné užívání může způsobit žaludeční nevolnost a může mít projímavé účinky. Nepodávejte dětem mladším 3 let.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Masticha, Olej z mastichy, Fluorid sodný sorbitol, Mannitol, Mentol, Vosk, Glycerin, Gumový základ, Změkčovadla, Xylitol (27 %)

Možné alergeny: Mentol

Obal: plastový

Přebal: papírový

Výrobce: 1. K. MONOMACHOU str, P.O.BOX 110, 82100 Chios Řecko, www.gummastic.gr

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Eliška 29. 6. 2017 19:30

Žvýkačka dlouho nevydrží.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?