/    /    /    /  

Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Další velikosti: 400 g / 999 Kč
Kategorie: Pánské přírodní šampony, Práškové přírodní šampony, Dárky pro ženy
Hodnocení:
4,0/5 14 hlasů
Cena
331
ks
Bez DPH 274 Kč

Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon 100 g

Přírodní práškový ajurvédský šampon Eliah Sahil pro jemně čistí, pěstí a posiluje vaše vlasy od konečků ke kořínkům. Preventivně působí také proti předčasnému šedivění a lupům. Díky němu budou vaše vlasy krásně čisté, zdravé, zářivě lesklé, příjemně vonící a poddajné.

Obsahuje přírodní jílový prášek, který má abrazivní efekt a jemně čistí pokožku hlavy i vlasy. Čistě přírodní extrakty z ájurvédských bylin posilují kořínky vlasů a vitalizují pokožku hlavy, zároveň vlasům propůjčují krásně svěží vůni. Díky jeho unikátní práškové formě vydrží delší dobu bez potřeby použití jakýchkoliv chemických konzervantů.

Tento nový způsob mytí vlasů pomocí práškového šamponu má původ v Indii. Kromě toho, že je ekologický a s menší spotřebou vody, je jeho konzistence také velmi praktická. Neváží tolik jako klasický tekutý šampon, neudělá při rozsypání v zavazadle velký nepořádek a také nezpůsobuje problémy při vstupních letištních kontrolách. Je tak ideální také pro lidi, co hodně cestují a kempují.

Přírodní šampon v prášku

Pokud vám nevyhovují konvenční dostupné šampony a přejete si vyzkoušet čistou přírodní variantu, je ideální volbou právě práškový ájurvédský šampon Eliah Sahil. Díky práškové formě neobsahuje přidané syntetické látky či umělá pěnidla, čímž je minimalizováno podráždění vlasové pokožky při jeho používání. Je tedy vhodný i na citlivou pokožku hlavy.

Práškový šampon Eliah Sahil

Praktický a pohodlný

Šampon a v prášku? I konzistence tohoto ájurvédského šamponu má své opodstatnění. Jednak se díky ní šampon lépe dávkuje a snadno odhadnete jeho potřebné množství. Můžete do něj také přidávat další přírodní ingrecience podle vašeho uvážení, jako jsou například květové vody či rostlinné oleje pro výživu. Zároveň je ale také praktický na cesty, kdy nehrozí jeho vylití v zavazadle.

Krásné vlasy díky přírodě

Jak již bylo řečeno, složení šamponu je opravdu maximálně koncentrované a obsahuje jen účinné látky. Obsažený jílový prášek má silné čistící schopnosti. Díky tomu dokonale umyje vaše vlasy a odstraní z nich jak všechny nečistoty, tak i zbytky stylingových produktů. Zároveň dokáže absorbovat přebytečnou mastnostu a zanechává vlasy svěží a lehké.

Kouzlo ájurvédských bylin

Směs bylin. ze kterých se šampon skládá, je zcela v souladu se starobylým uměním ájurvédy. Byliny posilují kořínky vlasů, a tím i přispívají k jejich správnému růstu. Vlasy budou opět silné, pružné a lesklé, protože jen zdravé vlasové vlákno vypadá dobře. Šampon také posiluje mikrocirkulaci ve vlasové pokožce, pročišťuje ji a zanechává jemnou svěží vůni.

Použití: Jednu až dvě čajové lžičky prášku rozmíchejte na dlani s vodou, či aplikujte přímo na mokré vlasy. Masírujte vlasy a pokožku a poté dobře opláchněte. Opakujte tento postup ještě jednou, protože nejdříve se odstraní nečistoty a poté přírodní pěna pěstí vlasy.

Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon 100 g

Prírodný práškový ajurvédsky šampón Eliah Sahil príjemne čistí, pestuje a posilňuje vaše vlasy od končekov ku korienkom. Preventívne pôsobí tiež proti predčasnému šediveniu a lupinám. Vďaka nemu budú vaše vlasy krásne čisté, zdravé, žiarivo lesklé, príjemne voňajúce a poddajné.

Obsahuje prírodný ílový prášok, ktorý má abrazívny efekt a jemne čistí pokožku hlavy aj vlasy. Čisté prírodné extrakty z ajurvédskych bylín posilňujú korienky vlasov a oživujú pokožku hlavy, zároveň vlasom prepožičiavajú krásne sviežu vôňu. Vďaka jeho unikátnej práškovej forme vydrží dlhšiu dobu bez potreby použitia akýchkoľvek chemických konzervantov.

Tento nový spôsob umývania vlasov pomocou práškového šampónu má pôvod v Indii. Okrem toho, že je ekologický a s menšou spotrebou vody, je jeho konzistencia tiež veľmi praktická. Neváži toľko ako klasický tekutý šampón, neurobí pri rozsypaní v batožine veľký neporiadok a takisto nespôsobuje problémy pri vstupných letiskových kontrolách. Je tak ideálny pre ľudí, ktorí veľa cestujú a kempujú.

Prírodný šampón v prášku

Pokiaľ vám nevyhovujú konvenčné dostupné šampóny a prajete si vyskúšať čistý prírodný variant, je ideálnou voľbou práve práškový ajurvédsky šampón Eliah Sahil. Vďaka práškovej forme neobsahuje pridané syntetické látky či umelé penidlá, čím je minimalizované podráždenie vlasovej pokožky pri jeho používaní. Je teda vhodný aj na citlivú pokožku hlavy.

Praktický a pohodlný

Šampón a v prášku? Konzistencia tohto ajurvédskeho šampónu má svoje opodstatnenie. Jednak sa vďaka nej šampón lepšie dávkuje a jednoducho odhadnete jeho potrebné množstvo. Môžete do neho tiež pridávať ďalšie prírodné ingrediencie podľa vášho uváženia, ako sú napríklad kvetové vody či rastlinné oleje pre výživu. Zároveň je však takisto praktický na cesty, kedy nehrozí jeho vyliatie v batožine.

Krásne vlasy vďaka prírode

Ako už bolo povedané, zloženie šampónu je skutočne maximálne koncentrované a obsahuje iba účinné látky. Obsiahnutý ílový prášok má silné čistiace schopnosti. Vďaka tomu dokonale umyje vaše vlasy a odstráni z nich ako všetky nečistoty, tak aj zvyšky stylingových prípravkov. Zároveň dokáže absorbovať prebytočnú mastnotu a zanecháva vlasy svieže a ľahké.

Kúzlo ajurvédskych bylín

Zmes bylín, z ktorých sa šampón skladá, je celkom v súlade so starobylým umením ajurvédy. Byliny posilňujú korienky vlasov, a tým prispievajú k ich správnemu rastu. Vlasy budú opäť silné, pružné a lesklé, pretože len zdravé vlasové vlákno vyzerá dobre. Šampón tiež posilňuje mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke, prečisťuje ju a zanecháva jemnú sviežu vôňu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Eliah | 30.4.2014 14:09:12 | Petra

Se šampónem jsem moc spokojená. Jediné, co si musíte natrénovat, je nanášení a "šampónování", s tekutým se pracuje snáze. Mám dlouhé husté vlasy a po používání tohoto přípravku působí opravdu zdravým dojmem a jsou silnější., vůně bylinek je mi příjemná.

Vynikající | 1.5.2016 21:56:58 | Heluš

Vynikající šampon, který báječně voní, nevysušuje, vlasy jsou lesklé, vyživené, dobře se rozčesávají, omezuje výskyt lupů, pokožka je zklidněná. Použití šamponu jsem delší dobu vychytávala, ale nejvíce se mě osvědčilo to to: do mističky si nasypte prášek (šampon) a přidejte aloe vera (šťávu), vytvořte kašičku, tak aby se Vám dobře nanášela na vlasy. Umyjte si vlasy a naneste malé množství na vlasy a vetřete. Žádnou pěnu nečekejte, poté umyjte a naneste větší množství, poté se Vám vytvoří pěkná pěna. Pro docílení opravdu hodně pěny můžete zbylí prášek v misce s vodou použít na polití a pěna je tu. Šampon je úžasný, dobře se s ním pracuje. Jen vůně je hodně intenzivní, tak doporučuji při míchání být co nejdále. Ve vlasech je, ale pak vůně perfektní. Z vany se dobře odstraňuje. Doporučuji. K jinému se asi nevrátím:-)

eliah | 14.3.2012 19:37:05 | Hanka

Eliáš používám už asi dva roky a teď ho už používá i přítel. Je super, že i pění (což by člověk od mletých bylin nečekal) a krásně umyje i mastnější vlasy. A hlavně - nedráždí pokožku hlavy - takže mi pomáhá se zbavit občasných lupů. Mám dost výraznou bylinkovou vůni, která mi ale moc vyhovuje :-) a vydrží hrozně dlouho, protože ho stačí strašně málo...

Eliah | 2.8.2012 21:36:16 | Eliška

Chci se zeptat, jak správně používat tento šampon? Dostala jsem, ale asi dělám něco špatně, nepění mi. Můžete mi poradit? Děkuju

Re: Eliah | 4.8.2012 10:20:55 | Hanka*

Používá se jako klasický šampon: na mokré vlasy se nanese menší (nebo větší, záleží na délce vlasů) množství prášku a vpracuje se do vlasů, potom se smyje jako normálně. Nepění nijak výrazně, jen trochu:) Mytí se dá ještě zopakovat, po odstranění nečistot a mastnoty z prvního mytí by měl víc pěnit a pečovat o vlasy:)

Super | 9.8.2014 00:21:41 | Marta

Tedy měla bych pár výhrad, třeba že mi při mytí strašně leze do nosu a chce se mi z něj kýchat, a že na mé vlasy do půlky zad rozhodně nestačí čajová lžička, jak píšou, ale spíš tak dvě lžíce polévkové. O něco hůře se i nanáší, pění mi až při druhém umytí, a to jen tak decentně. Dá se na to ale zvyknout. Co ovšem vše předčí je, že mi už asi po dvou týdnech používání (resp. nepoužívání konvenčních šampónů) úplně zmizely dost ošklivé lupy a přestala mě svědit hlava. Navíc docela pěkně voní, já si sice na výraznou a neobvyklou vůni musela chvíli zvykat, přítel a kamarádky ovšem ocenily jeho vůni ihned.

Eliah Sahil | 12.8.2014 19:21:53 | Veronika

Mám husté vlasy do pasu, hodně se mastící a problém s lupy. Na lupy fungoval dobře, je hodně jemný, nevysouší. Bohužel na mé dlouhé vlasy je potřeba hodně velká porce šamponu, navíc nedoporučuji na mastné vlasy. Šampon sice pění, ale hrozně málo a nedostane se tím pádem na celou pokožku hlavy. Několikrát se mi stalo, že jsem měla vlasy vzadu mastné. Vůni má příjemnou ale prášková konzistence mi prostě nevyhovuje.

Eliah | 20.10.2014 13:26:16 | Micina

Jako za 100g je ta cena vysoká, to si nebude nic namlouvat, nicméně - šampon je opravdu dobrý, měla jsem problém se svědící hlavou a s lupy, což už po prvním použití funguje, minimálně hlava mě svědit přestala. Voní parádně a vlasy jsou krásně voňavé, zdají se mi pevnější, posílené. Nicméně bez následného kondicionéru či masky nebo olejíčku si to moc představit neumím. Ale koupě dobrá!

Funguje i na sucho | 4.6.2013 12:44:24 | Karolína

V případě časové tísně se dá použít i jako suchý šampon. Vlasy zbaví pramínků, dost vylepší i objem, hezky provoní. Na světle hnědých vlasech přitom není prakticky vidět, jen přijdou na dobu do klasického umytí o lesk. Na hlavě nijak neštípe. Super bonus proti klasickým šamponům s vodou!!!

nanášení, výsledek | 14.5.2015 15:09:25 | Hana

Pro nanášení je třeba trochu trpělivost a najít si způsob, který vám bude vyhovovat. Poprvé jsem šampón na vlasy sypala přímo, ale člověk pak nevidí, kolik si tam toho sype a navíc pak ten prášek jde do nosu a očí a celkově ta aplikace byla taková komplikovaná, vlasy se mi cuchaly a trochu jsem začla litovat, že jsem si tohle koupila. Podruhé jsem ale prášek v mističce smíchala s troškou vody, vytvořila hustou kašičku (když je to moc řídké, špatně se to nanáší) a tu pak vmasírovala do vlasů a pokožky. Aby se to všude rovnoměrněji naneslo, polívala jsem vlasy několikrát troškou vody z dlaně. Tímhle způsobem mi to už při prvním nanášení pěnilo a při druhém ještě víc, takže se vlasy necuchaly a šly hezky promasírovat. Vyzkoušela jsem ten úplně obyčejný Eliah šampón a jeho vůně je na mě moc výrazná a taková jakoby z vonné tyčinky, což moc nemusím. Více mi voní Eliah pro objem a lesk, ten je ale dražší. Oba ale udělají vlasy opravdu pěkné, zdravé, nechce se až věřit, že to jsou opravdu jen bylinky :-) Tyto šampóny doporučuju, pokud jste připraveni mytí věnovat trochu více času a máte trpělivost naučit se s tím zacházet. Já je asi budu střídat s tekutými šampony.

* povinné

Související dotazy z poradny

Jaký vybrat kondicionér k šamponu Eliah Sahil pro suché vlasy?

Chtěla bych se zeptat na vhodný kondicionér k práškovému šamponu Eliah Sahil. Mám velice suché vlasy, které ...

Vlastnosti

INCI: Solum Fullonum, Acacia Concinna, Sapindus Mukorossi, Emblica Officinalis, Terminala Chebula, Terminala Bellirica, Phyllanthus Urinaria
i
i

konzistence: prášková
obal: kovový
specifická označení: ájurvédské produkty
typy vlasů: citlivé vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy, zplihlé vlasy

Výrobce

Planet Pure Produktions und Handels GmbH
Lochauerstrasse 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.eliah-sahil.cz