/    /    /    /  

Sportique Arganové máslo 75 ml

Značka:
Množství: 75 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 20 ml / 159 Kč
Kategorie: Péče o nehty, Vlasové kúry, Pleťová séra, Tělová másla
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
339
ks
Bez DPH 280 Kč

Sportique Arganové máslo 75 ml

Arganové máslo Sportique aktivně regeneruje pokožku obličeje i celého těla. Podporuje zdraví a pružnost všech typů pleti včetně náročné stárnoucí a hodí se také k ošetření suchých konečku vlasů či nehtové kůžičky.

Arganové máslo můžete používat lokálně, například kolem očí a rtů, na suchou nehtovou kůžičku či ho vetřít do konečků vlasů, nebo jako sérum pod oblíbený pleťový krém či rovnou na celý obličej nebo vybranou část těla.

Máslo má skvělé vyživující a pečující vlastnosti, uzamyká v pokožce tolik potřebnou hydrataci a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy, a tak i před známkami předčasného stárnutí. Obsažený arganový olej je bohatý na množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, které pleť posilují, lehce tonizují eliminují ztrátu pružnosti.

Arganové máslo je díky své výživné hutné konzistenci vhodné pro všechny typy pleti, ale zejména se hodí pro pleť stárnoucí a suchou. Bohatě pleť vyživuje, ale nezatěžuje ji ani neucpává. Zanechává pokožku vláčnou a pružnou na dotek a zdravou a pěstěnou na pohled.

Použití: Malé množství arganového másla vetřete do suchých konečků vlasů, na nehtovou kůžičku, do pokožky obličeje či na suchá místa kdekoli na těle podle potřeby.

Arganové máslo je součástí balení:

Sportique Arganové máslo 75 ml

Arganové maslo Sportique aktívne regeneruje pokožku tváre i celého tela. Podporuje zdravie a pružnosť všetkých typov pleti vrátane náročnej starnúcej a hodí sa aj na ošetrenie suchých končekov vlasov či nechtovej kožtičky.

Arganové maslo môžete používať lokálne, napríklad okolo očí a pier, na suchú nechtovú kožtičku či ho votrieť do končekov vlasov, alebo ako sérum pod obľúbený pleťový krém či rovno na celú tvár alebo vybranú časť tela.

Maslo má skvelé vyživujúce a ošetrujúce vlastnosti, uzamyká v pokožke toľko potrebnú hydratáciu a chráni ju pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, a tak aj pred známkami predčasného starnutia. Obsiahnutý arganový olej je bohatý na množstvo nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a antioxidantov, ktoré pleť posilňujú, ľahko tonizujú a eliminujú stratu pružnosti.

Arganové maslo je vďaka svojej výživnej hutnej konzistencii vhodné pre všetky typy pleti, ale najmä sa hodí pre pleť starnúcu a suchú. Bohato pleť vyživuje, ale nezaťažuje ju ani neupcháva. Zanecháva pokožku vláčnu a pružnú na dotyk a zdravú a pestovanou na pohľad.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Velmi příjemný | 23.7.2016 11:45:03 | Kamila

Velmi příjemná konzistence, dělá dobře obličeji i nehtovému lůžku.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Argania Spinosa Kernel Oil, Hydrogenated Vegetable Oil
i
i

konzistence: pevná
obal: kovový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age, citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť
typy pokožky: citlivá pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce

SPORTIQUE s.r.o.
Nováčkova 751/22
700 30 Ostrava
Česká republika
http://www.sportique.cz