/    /    /    /  

Nobilis Tilia Čekanková tinktura 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
154
ks
Bez DPH 127 Kč

Nobilis Tilia Čekanková tinktura 50 ml

Čekanková tinktura Nobilis Tilia podporuje nejenom správnou funkci zažívacího traktu, působí pozitivně na funkci jater a žlučníku, ale při vnějším užití také pomáhá proti nejrůznějším kožním onemocněním. Čekanka skvěle čistí krev, a urychluje tak průběh zánětlivých onemocnění či vředů.

Čekanková tinktura je výborným pomocníkem při zánětlivých onemocněních žaludku, žaludečních vředech, ale také při dysfunkci jater, žlučníku a při nedostatečném vylučování žluči. Látky obsažené v čekance podporují správnou funkci zažívání, podporují chuť k jídlu a působí močopudně. Z těla se tak snadněji vyplavují škodlivé látky. Čekanka podporuje zdravé zažívání, ale také uzdravuje pokožku, působí protizánětlivě a eliminuje výskyt kožních onemocnění.

Čekanka obecná

Tinktura s výtažkem z čekanky

Čekanková tinktura Nobilis Tilia je zcela přírodním produktem, který obsahuje pouze výtažek z čekanky obecné vylouhovaný v ethanolu. Louhování v 40% alkoholu pomáhá vytáhnout z bylin důležité látky, aniž by je poškodil nebo by ztratily svou účinnost. Čekanková tinktura je velice efektivní preparát, který má více způsobů využití.

Proti zánětu

Čekanková tinktura má silné protizánětlivé účinky a působí efektivně jako podpůrná léčba při infekcích. Urychluje přirozený průběh zánětlivých pochodů v organismu a tím i zvyšuje vylučování mikroorganismů z těla. Čekanka obecná také dokáže čistit krev, a tím přirozeně detoxikuje tělo a odstraňuje z něj odpadní a nadbytečné látky, které jej zatěžují.

Harmonické trávení

Tinktura z čekanky obecné má vliv také na oblast trávicího traktu. Pomáhá harmonizovat trávicí procesy a podporuje správnou funkci zažívacího systému. Působí také na žlučník a játra, které stimuluje k produkci žluči a tím usnadňuje proces trávení. Pomáhá také při rozličných zánětlivých onemocněních žaludku a působí při vředech.

Očista a detoxikace

Čekanka podporuje přirozenou očistu organismu a urychluje odstraňování škodlivých látek. Zároveň působí močopudně a podporuje tvorbu moči. Čekanková tinktura má velký vliv také při vnějším použití, kdy působí příznivě na kožní obtíže a pomáhá eliminovat výskyt kožních onemocnění. Regeneruje pokožku a povzbuzuje také chuť k jídlu.

Tip: Tinktura pravidelně aplikovaná do vlasové pokožky posiluje růst vlasu.

Dávkování: 2x denně užívejte 20 kapek tinktury. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy. Je nevhodné pro osoby, které pravidelně užívají léky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Jak užívat čekankovou tinkturu

Prosila bych o informaci, jak užívat čekankovou tinkturu Nobilis Tilia: ráno nebo večer s jídlem nebo na ...

Vlastnosti

Složení: Alkohol (40 %) , Čekanka obecná
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
užití: vnitřní

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz