/    /    /    /  

Batex Dětský pohankový polštářek, 403 S

Značka:
Množství: 20x15 cm, 0.1 kg
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Pohankové polštáře, Dětské polštáře, Dárky pro miminka
Produktová řada: Batex KIDS, Batex NATUR
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
150
ks
Bez DPH 124 Kč

Batex Dětský pohankový polštářek, 403 S

Dětský pohankový polštář Batex je skvělým pomocníkem, který obohatí výbavu pro vaše miminko. Tento praktický polštářek má kompaktní rozměry a díky hmotnosti pouhých 100 gramů jej můžete nosit kdykoliv s sebou. Je vhodný také na cestování či do kočárku. Díky náplni z pohankových slupek dlouhodobě udržuje stálou teplotu a má multifunkční využití.

Polštářek můžete nahřát na radiátoru či v mikrovlnné troubě a použít jej pro rychlé zahřátí miminka či účinné tišení bolesti. Po přiložení na bříško má uvolňující účinky při střevních obtížích, bolestech žaludku či křečích. Pohankové slupky jsou čistě přírodní materiál, proto jsou vhodné i pro alergiky a jsou velice dobře snášeny.

Tento polštářek můžete použít také jako studený obklad, pokud jej necháte zchladit v lednici či vymrznout za oknem. Snadno pak uleví od bolestí hlavy či jiných obtíží. Díky strukturované náplni má také mikromasážní účinky na svaly či pokožku a vaše děťátko si jej jistě oblíbí také jako hračku. Polštářek má snímatelný potah z fleece materiálu, který je příjemně jemný a hebký na dotek.

Snímatelný potah polštářku lze bez obav vyprat v pračce při teplotě do 30 °C. Výplň z pohakových slupek nesmí přijít do styku s vodou, a nesmí se tedy prát. V létě je vhodné ji nechat prohřát venku na slunci, v zimě ji pak nechat provětrat na čerstvém vzduchu.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Dětský pohankový polštářek, 403 S

Detský pohánkový vankúš Batex je skvelým pomocníkom, ktorý obohatí výbavu pre vaše bábätko. Tento praktický vankúšik má kompaktné rozmery a vďaka hmotnosti len 100 gramov ho môžete nosiť kedykoľvek so sebou. Je vhodný tiež na cestovanie či do kočíka. Vďaka náplni z pohánkových šupiek dlhodobo udržuje stálu teplotu a má multifunkčné využitie.

Vankúšik môžete nahriať na radiátore či v mikrovlnnej rúre a použiť ho pre rýchle zahriatie bábätka či účinné tíšenie bolesti. Po priložení na bruško má uvoľňujúce účinky pri črevných ťažkostiach, bolestiach žalúdka alebo kŕčoch. Pohánkové šupky sú čisto prírodný materiál, preto sú vhodné aj pre alergikov a sú veľmi dobre znášané.

Tento vankúšik môžete použiť tiež ako studený obklad, pokiaľ ho necháte schladiť v chladničke či vymrznúť za oknom. Ľahko potom uľaví od bolesti hlavy či iných ťažkostí. Vďaka štruktúrovanej náplni má tiež mikromasážne účinky na svaly či pokožku a vaše dieťatko si ho iste obľúbi aj ako hračku. Vankúšik má snímateľný poťah z materiálu fleece, ktorý je príjemne jemný a hebký na dotyk.

Snímateľný poťah vankúšika možno bez obáv vyprať v práčke pri teplote do 30 °C. Výplň z pohánkových šupiek nesmie prísť do styku s vodou, a nesmie sa teda prať. V lete je vhodné ju nechať prehriať na slnku, v zime nechať prevetrať na čerstvom vzduchu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Pohankové slupky, Fleece
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povlak: fleece
lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna
lůžkoviny - výplně: pohankové slupky
produktové řady: Batex KIDS, Batex NATUR

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz