/    /    /    /    /  

Lopuchový olej na vlasy a pokožku 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Kategorie: Vlasové oleje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Lopuchový olej na vlasy a pokožku 100 ml

Lopuchový olej na vlasy a pokožku hlavy intenzivně napomáhá regeneraci vlasu i samotné pokožky, čímž eliminuje nadměrné padání vlasů. Extrakty z kořene lopuchu mají skvělé posilující účinky na vlasový kořínek i samotnou pokožku a podporují růst nových zdravých vlasů.

Lopuchový olej pečuje o jemné vlasy s tendencí nadměrně padat, třepit se, lámat či jen o mdlé nezdravě vypadající vlasy. Lopuch obsahuje množství minerálních látek, které napomáhají zdraví vlasů, posilují je a dodávají lesk. Lopuch působí skvěle i na pokožku hlavy, vyživuje ji, zklidňuje a eliminuje výskyt drobných zánětů i kožních problémů, jako jsou lupy či dermatitida. Pravidelné používání oleje přispívá ke zdraví a vitalitě vlasů, dodává jim lesk, sílu a pružnost, harmonizuje vlasovou pokožku a udržuje ji zdravou.

Použití: Olej ohřejte ve vodní lázni na teplotu těla. Aplikujte do délek vlasů i na pokožku hlavy a lehce vmasírujte. Zabalte do potravinové fólie a ručníku a nechte působit alespoň hodinu. Poté vlasy umyjte jemným šamponem a upravte podle zvyku.

Lopuchový olej na vlasy a pokožku 100 ml

Lopúchový olej na vlasy a pokožku hlavy intenzívne napomáha regenerácii vlasov aj samotnej pokožky, čím eliminuje nadmerné padanie vlasov. Extrakty z koreňa lopúcha majú skvelé posilňujúce účinky na vlasový korienok aj samotnú pokožku a podporujú rast nových zdravých vlasov.

Lopúchový olej sa stará o jemné vlasy s tendenciou nadmerne padať, štiepiť sa, lámať či len o mdlé nezdravo vyzerajúce vlasy. Lopúch obsahuje množstvo minerálnych látok, ktoré napomáhajú zdraviu vlasov, posilňujú ich a dodávajú lesk. Lopúch pôsobí skvelo aj na pokožku hlavy, vyživuje ju, upokojuje a eliminuje výskyt drobných zápalov aj kožných problémov, ako sú lupiny či dermatitída. Pravidelné používanie oleja prispieva k zdraviu a vitalite vlasov, dodáva im lesk, silu a pružnosť, harmonizuje vlasovú pokožku a udržuje ju zdravú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Vícestranný lopuch. olej | 30.8.2012 23:38:10 | Mája

Skvělý olej na svědící pokožku hlavy :), na suché konečky vlasů i velice příjemný na tělo. Je lehčí než kdejaký olej, doporučuji ;)!

LOPUCOVY OLEJ | 29.12.2014 07:55:08 | olga petkova

PROTI PADANIU VLAOV

lopuchovy olej | 12.1.2015 22:50:54 | Halina

Musim koupit a vyzkouset,mam tedka problemy,padaji mi vlasy a mam docela peknou plesku na hlave,budu zkouset nejen prasky a vodicky ..

* povinné

Vlastnosti

INCI: Arctium Lappa Root Extract
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
specifická označení: tradiční ruská medicína
typy vlasů: citlivé vlasy, normální vlasy, vlasy s lupy, zplihlé vlasy