/    /    /    /  

Nástroje Zdraví Maca extra bio

Značka:
Množství: 120 kapslí, 60 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 100 g, prášek / 390 Kč
Kategorie: Hormony a ledviny
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
390
ks
Bez DPH 339 Kč

Nástroje Zdraví Maca extra bio

Kapsle s práškem z kořenů Maca jsou bohaté na vysoký obsah vitaminů, esenciálních aminokyselin a minerálů. Stabilizují rovnováhu organismu, podporují sekreci enzymů a hormonů, díky čemuž působí pozitivně na reprodukční systém.

Rostlinu Maca využívali pro její léčivé vlastnosti již starověcí Inkové. Maca totiž pozitivně ovlivňuje psychickou i fyzickou výkonnost a chrání celý organismus před civilizačními chorobami, a tím i před známkami předčasného stárnutí. Díky obsahu esenciálních kyselin podporuje Maca hormonální rovnováhu, zvyšuje sexuální apetit a pomáhá řešit lehké případy neplodnosti.

Kromě hormonální rovnováhy posilují obsažené látky imunitu, pomáhají zmírnit únavu a lépe se vyrovnat se stresovými situacemi. Kromě toho příznivě působí jako vhodný doplněk při léčbě akné, osteoporózy i menopauzy.

Kapsle pro zdraví organismu

V oblasti doplňků stravy jistě oceníte přírodní variantu, která bvýplňovými syntetickými ingrediencemi a obsahuje pouze čisté výtažky z bylin, které podporují zdraví vašeho těla. Kapsle s práškem z kořenů Maca jsou bohaté na účinné látky a tento extrakt byl oblíben v tradičním léčitelství  již u starých Inků pro své výjimečné vlastnosti.

Koktejl vitaminů a minerálů

Prášek z kořenu Maca obsahuje vysoké množství cenných vitaminů a minerálů, které doplní všechny zásoby v organismu. Maca je rostlina, jenž roste takřka výhradně v peruánských Andách a zachovává si vysokou koncentraci účinných látek. Maca obsahuje zejména vitaminy C a E, které jsou silnými antioxidanty, a zároveň také vitaminy skupiny B.

Nejen afrodiziakální účinky

Kořen Maca je proslulý mimojiné také svými afrodiziakálními účinky. Posiluje sekreci hormonů a enzymů, a tím harmonizuje reprodukční systém. Má podpůrný efekt při problémech s plodností, ztrátou libida a dalších obtížích. Pomáhá stabilizovat hormonální rovnováhu, díky čemuž má příznivý efekt v hormonálně náročných obdobích, jako je například klimakterium.

Silný imunitní systém

Kapsle s práškem z kořene Maca ale ovlivňují také imunitní systém organismu a posilují přirozenou obranyschopnost. Chrání tělo proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí a půdobí preventivně proti infekčním onemocněním. Zároveň také pomáhá při chronické únavě a ztrátě výkonnosti, kdy podporuje mobilizaci energetických zásob organismu a zlepšuje fyzickou i psychickou kondici.

Dávkování: 2 kapsle užívejte dvakrát denně. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Nástroje Zdraví Maca extra bio

Kapsuly s práškom z koreňov Maca sú bohaté na vysoký obsah esenciálnych aminokyselín a minerálov. Stabilizujú rovnováhu organizmu, podporujú sekréciu enzýmov a hormónov, vďaka čomu pôsobia pozitívne na reprodukčný systém.

Rastlinu Maca využívali pre jej liečivé vlastnosti už starovekí Inkovia. Maca totiž pozitívne ovplyvňuje psychickú aj fyzickú výkonnosť a chráni celý organizmus pred civilizačnými chorobami, a tým aj pred známkami predčasného starnutia. Vďaka obsahu esenciálnych kyselín Maca podporuje hormonálnu rovnováhu, zvyšuje sexuálny apetít a pomáha riešiť ľahké prípady neplodnosti.

Okrem hormonálnej rovnováhy obsiahnuté látky posilňujú imunitu, pomáhajú zmierniť únavu a lepšie sa vyrovnať so stresovými situáciami. Okrem toho priaznivo pôsobí ako vhodný doplnok pri liečbe akné, osteoporózy a menopauzy.

Kapsuly pre zdravie organizmu

V oblasti doplnkov stravy istotne oceníte prírodný variant, ktorý je bez výplňových syntetických ingrediencií a obsahuje iba čisté výťažky bylín, ktoré podporujú zdravie vášho tela. Kapsuly s práškom z koreňov Maca sú bohaté na účinné látky a tento extrakt bol obľúbený v tradičnom liečiteľstve už u starých Inkov pre svoje výnimočné vlastnosti.

Kokteil vitamínov a minerálov

Prášok z koreňa Maca obsahuje vysoké množstvo cenných vitamínov a minerálov, ktoré doplnia všetky zásoby v organizme. Maca je rastlina, ktorá rastie takpovediac výlučne v peruánskych Andách a zachováva si vysokú koncentráciu účinných látok. Maca obsahuje predovšetkým vitamíny C a E, ktoré sú silnými antioxidantmi, a zároveň tiež vitamíny skupiny B.

Nielen afrodiziakálne účinky

Koreň Maca je preslávený okrem iného tiež svojimi afrodiziakálnymi účinkami. Posilňuje sekréciu hormónov a enzýmov, a tým harmonizuje reprodukčný systém. Má podporný efekt pri problémoch s plodnosťou, stratou libida a ďalších ťažkostí. Pomáha stabilizovať hormonálnu rovnováhu, vďaka čomu má priaznivý efekt v hormonálne náročných obdobiach, ako je napríklad klimaktérium.

Silný imunitný systém

Kapsuly s práškom z koreňa Maca ovplyvňujú aj imunitný systém organizmu a posilňujú prirodzenú obranyschopnosť. Chránia telo proti nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia a pôsobia preventívne proti infekčným ochoreniam. Zároveň tiež pomáhajú pri chronickej únave a strate výkonnosti, kedy podporujú mobilizáciu energetických zásob organizmu a zlepšujú fyzickú aj psychickú kondíciu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Kolik gramů maca v tobolce a Je v ní extrakt, nebo kořen?

Kolik obsahuje jedna kapsle Maca Extra Bio extraktu z maca? Kapsle Nástroje Zdraví Maca Extra Bio neobsahují ...

Vlastnosti

Složení: Prášek ze sušených maca kořenů, Rostlinné kapsle
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
příznivé účinky: nespavost a stres, posílení imunity, problematická pleť a akné
užití: vnitřní

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz