/    /    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální fixační pudr Translucent Silk 4,5 g

Značka:
Množství: 4,5 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Sypké pudry, Fixace make-upu
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
549
ks
Bez DPH 454 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální fixační pudr Translucent Silk 4,5 g

Minerální Fixační pudr Translucent Silk pokryje vaši pokožku hedvábně jemným závojem lehkého pudru, jenž okamžitě vyhladí strukturu vaší pokožky a účinně prodlouží výdrž make-upu. Je zcela transparentní, proto je vhodný pro všechny odstíny pokožky a můžete jej používat jak samostatně, tak v kombinaci s vaším oblíbeným minerálním make-upem.

Minerální fixační pudr je perfektní tečkou za vaším líčením. Dokonale zafixuje make-up a je vhodný také pro oblast pod očima a použití ve spolupráci s minerálními korektory. Pudr sjednotí vzhled vaší pokožky a díky částečkám rozptylujícím světlo jí dodá pěstěný rozzářený efekt. Jeho složení je zcela přírodní a neobsahuje syntetické látky, jako jsou konzervanty či parabeny Je vhodný pro všechny typy pokožky včetně citlivé či aknózní.

Sametově jemná struktura tohoto fixačního pudru ihned splyne s pletí a napomáhá vyhladit drobné nedokonalosti, jako jsou vrásky či rozšířené póry. Účinně redukuje nadměrnou produkci kožního mazu během dne, avšak zároveň nevysušuje pokožku a udržuje ji svěží po celý den. 

Použití: Odsypte malé množství pudru do víčka, zapracujte do štětce a nanášejte na tvář lehkým poklepáváním.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální fixační pudr Translucent Silk 4,5 g

Minerálny fixačný púder Translucent Silk pokryje vašu pokožku hodvábne jemným závojom ľahkého púdru, ktorý okamžite vyhladí štruktúru vašej pokožky a účinne predĺži výdrž make-upu. Je úplne transparentný, preto je vhodný pre všetky odtiene pokožky a môžete ho používať samostatne, ale aj v kombinácii s vašim obľúbeným minerálnym make-upom.

Minerálny fixačný púder je perfektná bodka za vašim líčením. Dokonale zafixuje make-up a je vhodný tiež pre oblasť pod očami a pre použitie v spolupráci s minerálnymi korektormi. Púder zjednotí vzhľad vašej pokožky a vďaka čiastočkám rozptyľujúcim svetlo jej dodáva pestovaný rozžiarený efekt. Jeho zloženie je úplne prírodné a neobsahuje syntetické látky, ako sú konzervanty či parabény. Je vhodný na všetky typy pokožky, vrátane citlivej či aknóznej.

Zamatovo jemná štruktúra tohto fixačného púdru ihneď splynie s pleťou a napomáha vyhladiť drobné nedokonalosti, ako sú vrásky či rozšírené póry. Účinne redukuje nadmernú produkciu kožného mazu počas dňa, avšak zároveň nevysušuje pokožku a udržuje ju sviežu po celý deň.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77492)
i
i

barva - světlost: neutrální
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz