/    /    /    /    /  

Naobay Okysličující čisticí pěna 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pleťové čistící pěny
Certifikáty: FSC, Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
494
ks
Bez DPH 408 Kč

Naobay Okysličující čisticí pěna 150 ml

Okysličující čisticí pěna Naobay spolehlivě čistí a odličuje suchou citlivou pokožku, aniž by ji dráždila či dokonce vysušovala. Krémová pěna účinně rozpustí odolný make-up, přebytečný kožní maz i prach a současně zanechává pleť jemnou a bezvadně čistou.

Čisticí pěna je natolik jemná a současně účinná díky obsahu rostlinných tenzidů. Ty vytvářejí krémovou pěnu, která spolehlivě rozpouští nečistoty, make-up i prach, aniž by pokožku zbytečně dráždila či dokonce vysušovala. Pěna citlivou pleť harmonizuje a chrání před vznikem začervenání díky obsahu šťávy z Aloe vera, výtažků z heřmánku a pupečníku asijského.

Šťáva z Aloe vera se současně postará o zjemnění a také hydrataci pokožky, zanechá pleť jemnou na dotek a barevně sjednocenou na pohled. Jemná okysličující pěna pečuje o potřeby suché i cilitvé pokožky, spolehlivě ji myje a současně zanechává pleť harmonizovanou.

Použití: Malé množství pěny aplikujte na navlhčenou pokožku lehkou masáží odstraňte make-up z celého obličeje, včetně očního okolí. Poté vydatně opláchněte čistou vodou a případné zbytky nečistot dočistěte pleťovým tonikem.

Naobay Okysličující čisticí pěna 150 ml

Okysličujúca čistiaca pena Naobay spoľahlivo čistí a odličuje suchú citlivú pokožku bez toho, aby ju dráždila či dokonca vysušovala. Krémová pena účinne rozpustí odolný make-up, prebytočný kožný maz aj prach a súčasne zanecháva pleť jemnú a bezchybne čistú.

Čistiaca pena je natoľko jemná a súčasne účinná vďaka obsahu rastlinných tenzidov. Tie vytvárajú krémovú penu, ktorá spoľahlivo rozpúšťa nečistoty, make-up aj prach bez toho, aby pokožku zbytočne dráždila či dokonca vysušovala. Pena citlivú pleť harmonizuje a chráni pred vznikom začervenaní vďaka obsahu šťavy z aloe vera, výťažkov z harmančeka a pupočníka ázijského.

Šťava z aloe vera sa súčasne postará o zjemnenie a hydratáciu pokožky, zanecháva pleť jemnú na dotyk a farebne zjednotenú na pohľad. Jemná okysličujúca pena sa stará o potreby suchej aj citlivej pokožky, spoľahlivo ju umýva a súčasne zanecháva pleť harmonizovanú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Aloe Barbadensis Leaf Juice1), Cocamidopropyl Betaine, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Glycerin, Centella Asiatica Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Ammonium Sulfate, Lauryl Alcohol, Ammonium Chloride, Benzoic Acid, Parfum, Citric Acid, D- Limonene, Citral, Linalool
1) Organic agriculture
i
i

složení: vhodné pro vegany
typy pleti: normální pleť, suchá pleť

Výrobce

NaturChem S.L.
Brac de Pepa 1
46470 MASSANASSA - Valencia
Španělsko
tel: 96 125 00 31
http://www.naturchem.es/