/    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Růžové tonikum, Rose 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pleťová tonika
Produktová řada: Martina Gebhardt Rose
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
399
ks
Bez DPH 330 Kč

Martina Gebhardt Růžové tonikum, Rose 100 ml

Pleťové tonikum Martina Gebhardt Rose šetrně dočišťuje nečistoty z pokožky a současně pečuje o potřeby suché a citlivé pleti. Jemné složení plné květových vod přecitlivělou pleť zjemňuje, posiluje před negativními vnějšími vlivy a uzamyká tolik potřebnou hydrataci.

Růžové tonikum přecitlivělou pleť skvěle čistí a osvěžuje díky vysokému obsahu růžové květové vody. Ta má nejenom skvělé zklidňující účinky, ale také citlivou pleť zjemňuje a uzamyká v ní vlhkost. Růžová květová voda společně s extraktem a olejem z růží suchou citlivou pleť harmonizují, sjednocují její barevný tón a eliminují případné začervenání.

Před případnými drobnými záněty ochrání pokožku květová voda z vilínu viržinského, který má výborné protizánětlivé a tonizační schopnosti. Kombinace květových vod, olejů a malé množství alkoholu suchou citlivou pleť účinně zbaví zbytků líčidel i nečistot a zároveň ji zanechá jemnou, pružnou a zklidněnou.

Použití: Malé množství tonika aplikujte na vatový tampon a za jeho pomoci dočistěte pokožku obličeje, krku i dekoltu. Používejte nejlépe ráno i večer.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte pleťové tonikum v kombinaci s ostatními výrobky z produktové řady Rose.

Martina Gebhardt Růžové tonikum, Rose 100 ml

Pleťové tonikum Martina Gebhardt Rose šetrne dočisťuje nečistoty z pokožky a súčasne sa stará o potreby suchej a citlivej pleti. Jemné zloženie plné kvetových vôd precitlivelú pleť zjemňuje, posilňuje pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi a uzamyká tak veľmi potrebnú hydratáciu.

Ružové tonikum precitlivelú pleť vynikajúco čistí a osviežuje vďaka vysokému obsahu ružovej kvetovej vody. Tá ma nielen vynikajúce upokojujúce účinky, ale tiež citlivú pleť zjemňuje a uzamyká v nej vlhkosť. Ružová kvetová voda spoločne s extraktom a olejom z ruží suchú citlivú pleť harmonizujú, zjednocujú jej farebný tón a eliminujú prípadné začervenanie.

Pred prípadnými drobnými zápalmi pokožku ochráni kvetová voda z hamamelisu virgínskeho, ktorý má výborné protizápalové a tonizačné schopnosti. Kombinácia kvetových vôd, olejov a malé množstvo alkoholu suchú citlivú pleť účinne zbaví zvyškov líčidiel i nečistôt a zároveň ju zanechá jemnú, pružnú a upokojenú.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Rosa Damascena Flower Water1), Rosa Centifolia Extract2), Hibiscus Sabdariffa Flower Extract 1), Alcohol1), Hamamelis Virginiana Flower Water1), Spagyrische Essence Rosa Damascena1), Gold, Silver, Sulfur, Rosa Damascena Oil2), Citronellol3), Geraniol3)
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Rose
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age, citlivá pleť, suchá pleť

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz