/    /    /    /    /  

Sibiřská žvýkací pryskyřice z cedru

Značka:
Množství: 5 tablet, 4 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Žvýkací pryskyřice, Dárky pro ženy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
47
ks
Bez DPH 41 Kč

Sibiřská žvýkací pryskyřice z cedru

Pryskyřice ke žvýkání z cedru sibiřského je přírodní náhradou žvýkačky, postará se o zdravé zuby, osvěžuje dech a působí antimikrobiálně.

Žvýkání obecně je prospěšné, protože tlumí nervozitu, zvušuje pozornost a osvěžuje dech, žvýkání pryskyřice navíc čistí zuby a chrání je před zubním kazem a díky svým antiseptickým vlastnostem léčí zanícené dásně či bolavé zuby.

První žvýkání altajské pryskyřice je neobvyklé, ale odložte svůj konečný verdikt o pět minut - první pocity jsou sice zvláštní, výsledek však stojí za to. Žvýkačka z pryskyřice neobsahuje cukr, umělá barviva, vůně ani konzervační přísady.

Použití: Před žvýkáním podržte tabletku přibližně 10 vteřin v ústech. Poté rozžvýkejte jako běžnou žvýkačku.

Skladování: Skladujte na tmavém místě.

Sibiřská žvýkací pryskyřice z cedru

Živica na žuvanie z cédru sibírskeho je prírodnou náhradou žuvačky, postará sa o zdravé zuby, osviežuje dych a pôsobí antimikrobiálne.

Žuvanie všeobecne je prospešné, pretože tlmí nervozitu, zvyšuje pozornosť a osviežuje dych, žuvanie živice navyše čistí zuby a chráni ich pred zubným kazom a vďaka svojim antiseptickým vlastnostiam lieči zapálené ďasná či boľavé zuby.

Prvé žuvanie altajskej živice je nezvyčajné, ale odložte svoj konečný verdikt o päť minút - prvé pocity sú síce zvláštne, výsledok však stojí za to. Žuvačka zo živice neobsahuje cukor, umelé farbivá, vône ani konzervačné prísady.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

hořké | 6.4.2016 19:33:29 | Hana

Tahle cedrová je na mě hrozně hořká. Mnohem \"poživatelnější\" je pro mě ta bez příchutě (100% modřín).

* povinné

Vlastnosti

Složení: Pryskyřice pinus sibirica (100 %)
i
i

obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: tradiční ruská medicína