/    /    /    /    /  

Saloos Skořice, kůra 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
163
ks
Bez DPH 135 Kč

Saloos Skořice, kůra 5 ml

Saloos Skořice, kůra je čistá rostlinná silice ze skořice s příznivými účinky na tělo i mysl. Je velice oblíbená pro svoje lahodné kořeněné a mírně nasládlé tóny. Na dlouhou dobu provoní vaši domácnost či pracoviště a výborně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy.

Éterický olej ze skořicové kůry má příznivý vliv na lokální prokrvení. Podporuje správnou funkci oběhového systému a pomáhá při pocitu studených rukou a nohou. Zároveň účinně zmírňuje obtíže týkající se trávicího systému jako je zácpa, nadýmání či plynatost.

Skořicový olej má příznivý efekt také při zánětech dýchacího systému a ulevuje od příznaků chřipky a nachlazení. Má významný stimulační efekt na psychiku, pomáhá při chronické únavě a problémech s koncentrací. Díky své omamné vůni je také přírodním afrodiziakem.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Nepoužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Skořice, kůra 5 ml

Saloos Škorica kôra je čistá rastlinná silica zo škorice s priaznivými účinkami na telo i myseľ. Je veľmi obľúbená pre svoje lahodne korenisté a mierne sladkasté tóny. Na dlhú dobu prevonia vašu domácnosť či pracovisko a výborne neutralizuje všetky nepríjemné pachy.

Éterický olej zo škoricovej kôry má priaznivý vplyv na lokálne prekrvenie. Podporuje správnu funkciu obehového systému a pomáha pri pocite studených rúk a nôh. Zároveň účinne zmierňuje ťažkosti týkajúce sa tráviaceho systému ako je zápcha, nadúvanie či plynatosť.

Škoricový olej má priaznivý efekt aj pri zápaloch dýchacieho systému a uľavuje od príznakov chrípky a nachladnutia. Má významný stimulačný efekt na psychiku, pomáha pri chronickej únave a problémoch s koncentráciou. Vďaka svojej omamnej vôni je tiež prírodným afrodiziakom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cinnamomum Zeylanicum Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, bodnutí hmyzem, celulitida, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, svalové napětí a křeče
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz