/    /    /    /  

Organic India Triphala 60 kapslí

Značka:
Množství: 60 kapslí
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Trávení, Mozek a krevní oběh, Dýchání, Očista organismu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Organic India Triphala 60 kapslí

Bylinné kapsle Organic India Triphala skvěle pročišťují organismus, vyplavují nečistoty z těla a současně napomáhají jeho regeneraci. Pravidelná konzumace pomáhá správné činnosti zažívacího traktu, podporuje zdraví oběhového, dýchacího a vylučovacího ústrojí.

Kombinace plodů z embliky a vrcholáku pročišťuje nejenom trávicí trakt, ale také celé tělo. Detoxikuje celý organismus a napomáhá z něj vyplavovat škodlivé látky. Pravidelné užívání je vhodným doplňkem při zdravé životosprávě, ale také pro ty, kdo často cestují a mají nepravidelný životní styl.

Osvědčená kombinace plodů reguluje trávení, usnadňuje vstřebávání živin do organismu, naopak brání vstřebávání tuků. Také eliminuje nadýmání, ulevuje od nepříjemných pocitů těžkého žaludku a podporuje pravidelné vyprazdňování. Kromě toho, kapsle jsou skvělým pomocníkem i při onemocnění dýchacího systému, při ekzémech i jiných kožních problémech. Pomáhají tělu lépe se vyrovnat se stresem i nepravidelnou životosprávou.

Přírodní doplněk stravy

Triphala Organic India jsou kapsle s bylinným přírodním doplňkem stravy, který vychází z poznatků tradičního léčitelství a obsahuje účinné rostlinné ingredience, které pomáhají navrátit organismu zdraví a psychickou i fyzickou kondici. Triphala má komplexní vliv na mnoho aspektů lidského organismu a podporuje regeneraci celého těla.

Očista organismu

Bylinné kapsle Triphala podporují vylučování potenciálně škodlivých a odpadních látek z organismu, které mohou tělo zatěžovat a zpomalovat pochody v něm. Pravidelné užívání těchto kapslí je skvělým doplňkem k celkově zdravé životosprávě, ale podpoří vaše tělo také v okamžicích, kdy máte nepravidelný životní styl či jste zatíženi nadměrným stresem.

Regulace trávení

Triphala kapsle mají podpůrný vliv na trávicí systém a pomáhají regulovat zažívání. Posilují správné trávicí funkce a pomáhají při mnoha obtížích spojených s poruchami trávení, jako jsou bolesti břicha, pálení žáhy, průjmy či zácpy. Zmírňuje nadýmání a ulevuje od pocitů těžkého žaludku či nevolností způsobených přejedením. Zároveň podporuje vyprazdňování.

Při stresu i nepravidelné životosprávě

Triphala ale nemá účinky jen na trávicí trakt. Působí podpůrně také při onemocněních dýchacího systému a stimuluje pročišťování dýchacích cest. Má účinek na správnou funkci vylučovacího ústrojí a využijete také v případě, že vás trápí rozličné kožní problémy, jako jsou ekzémy či dermatitidy. Triphala zlepšuje organismus a celkově posiluje tělo.

Dávkování: Užívejte 3 kapsle večer před spaním, vydatně zapijte teplou vodou či mlékem. Pro detoxikaci organismu užívejte kapsle po dobu 80 dnů, jako prevenci 6 měsíců a poté udělejte na několik týdnů pauzu.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Organic India Triphala 60 kapslí

Bylinné kapsule Organic India Triphala skvele prečisťujú organizmus, vyplavujú nečistoty z tela a súčasne napomáhajú jeho regenerácii. Pravidelná konzumácia pomáha správnej činnosti zažívacieho traktu, podporuje zdravie obehového, dýchacieho a vylučovacieho ústrojenstva.

Kombinácia plodov z embliky a vrcholiaka prečisťuje nielen tráviaci trakt, ale aj celé telo. Detoxikuje celý organizmus a napomáha z neho vyplavovať škodlivé látky. Pravidelné užívanie je vhodným doplnkom pri zdravej životospráve, ale aj pre tých, ktorí často cestujú a majú nepravidelný životný štýl.

Osvedčená kombinácia plodov reguluje trávenie, uľahčuje vstrebávanie živín do organizmu, naopak bráni vstrebávaniu tukov. Tiež eliminuje nadúvanie, uľavuje od nepríjemných pocitov ťažkého žalúdka a podporuje pravidelné vyprázdňovanie. Okrem toho, kapsule skvelým pomocníkom aj pri ochorení dýchacieho systému, pri ekzémoch aj iných kožných problémoch. Pomáhajú telu lepšie sa vyrovnať so stresom a nepravidelnou životosprávou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Emblika lékařská1), Vrcholák myrobalánový1), Vrcholák tříslovinný1), Rostlinné kapsle
1) Organic agriculture
i
i

obal: skleněný
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com