/    /  
přeskočit na produkty značky >>

Yaoh

Značka Yaoh

Britská společnost Yaoh byla založena roku 2002 a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších společností nabízejících veganskou kosmetiku a potraviny. Zakladatelem je Tim Barford, jehož k založení značky Yaoh inspirovalo jeho dlouholeté veganství a zkušenosti na poli přírodní kosmetiky.

Hlavní a nejdůležitější surovinou, kterou produkty Yaoh obsahují, je čistý konopný olej v bio kvalitě. Ve své nabídce má Yaoh několik různých řad kosmetickýh produktů, v nichž kromě konopného oleje můžeme nalézt také velké množství čistých esenciálních a dalších rostlinných olejů. Jedná se o čistě přírodní kosmetiku, která nese prestižní certifikát Vegan a svým obsahem i výrobou samotnou je šetrná k přírodě.

Řazení: Certifikát:
4 g
89
Čistě přírodní balzám s olivovým a konopným olejem, kandelilovým voskem a bylinnými výtažky pečuje o jemnou pokožku rtů, zvláčňuje ji a chrání.
4 g
Yaoh Balzám na rty konopný, kokos UV 15 4 g
89
Výživný balzám s konopným a kokosovým olejem je obohacený o řadu bylinných výtažků, zjemňuje a regeneruje rty a díky SPF 15 je ochrání před UV zářen
4 g
Yaoh Balzám na rty konopný, mango s kiwi 4 g
89
Balzám s obsahem konopného oleje a množstvím přírodních výtažků zvláční a zjemní i extrémně suché či popraskané rty. Má hojivé účinky a zanechá poko
4 g
Yaoh Balzám na rty konopný, máta peprná 4 g
89
Konoplný balzám s přírodními oleji, kandelilovým voskem a extrakzy z bylinek pečuje o jemnou pokožku rtů, regeneruji a chrání před vysušením.
1-4 z 4první