/    /    /    /    /  

Bio Nutracare Alfalfa, prášek 80 g

Značka:
Množství: 80 g
Kategorie: Vojtěška
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Bio Nutracare Alfalfa, prášek 80 g

Co je alfalfa? Alfalfa (vojtěška) má hluboký kořenový systém s délkou kořenů 6 až 9 metrů. Tak získává cenné minerály ze země. Je bohatá na vitaminy A, B1, B6, C, E i K, kalcium, draslík, karotenidy, železo, a zinek. Obsahuje i další výživné látky potřebné v péči o tělo a celkové zdraví. Používá se při léčbě onemocnění ledvin a pomáhá osvědčeně při rozpouštění ledvinových kamenů. Působí jako stimulant imunitního systému a díky vysokému obsahu minerálu pomáhá při formování a zesílení kostí. Čistí krev, játra i střeva a snižuje hladinu cholesterolu. Léčí peptické vředy a černý kašel. Pomáhá při ztrátě vlasů a plešatosti, při krvácivosti a onemocněních jater, zápachu z úst, infekci, překyseleném žaludku i gastritidě.

certifikáty: NOCA
vhodné jako: doplněk výživy
konzistence: prášková
barva: zelená
balení: plastový obal

použití: Užívejte 1 lžíci (3,5 g) prášku 1-2krát denně. Prášek rozmíchejte ve vlažné vodě, džusu, nebo nasypte na cereálie či salát.
složení: Bio Alfalfa (Medicago sativa) - sušený prášek 100%

země původu značky: Indie
charakteristika značky: Společnost Bio Nutracare společně s Indoeuro trade link byla založena v červenci 2009 a zajišťuje obchod mezi EU a Indií. Bio Nutracare nabízí přírodní bylinnou léčbu s prevencí před jakýmikoli vedlejšími účinky. Na základě poznávání přírody, Ayurvédy, jógy a ostatních oblastí celostní medicíny lze u oslabeného jedince s příznaky onemocnění změnit jak výživu, zvyklosti, ale i celý životní styl k lepšímu. Tato změna napomáhá k bezpečnému uzdravení. Proto společnost Bio Nutracare vyrábí z nejlepších světových zdrojů účinné bylinné doplňky výživy a zároveň podporuje zásady trvale udržitelného rozvoje. V nabídce značky je Mladá pšenice, Mladý ječmen a Alfalfa.

kontakt na výrobce:
Bio Nutracare
Indo Euro Trade Link s.r.o.
Bruselska 297/6,
Praha 2, 120 00,
Czech Republic
www.bionutracare.com

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Bio Nutracare Indo Euro Trade Link s.r.o.
Bruselská 297/6,
120 00 Praha 2
Česká republika
www.bionutracare.com