Prohlédněte si vaše seznamy přání
BiOOO dny dopravy zdarma

Nevíte, z které strany začít vybírat? Nevadí, připravili jsme pro vás inspiraci z oblasti krásy, zdraví, ekologie i péče o vaše nejmenší. Vytvořte si na BiOOO.cz seznam přání a pošlete jej svým nejbližším, ať mají z čeho vybírat.

S láskou k přírodě

Vaše BiOOO.cz

Pro krásnou ženu

Pro krásnou ženu

Už žádná putovní překvapení, kosmetika, která vám nevyhovuje nebo dárky, které hned po Vánocích běžíte vyměnit. U nás se kosmetika, kterou nelze nic zkazit, mění na tu, kterou si skutečně přejete.

Pro dokonalého muže

Pro dokonalého muže

Nechcete pod stromkem najít jen měkké dárky? U nás najdete vše od přírodního sprchového šamponu přes mýdlo na holení až po kolínskou. Nebo by vás potěšil deodorant? Ukažte svým blízkým, co vám udělá radost.

Pro spokojené dítě

Pro spokojené dítě

Nikdy není příliš brzy začít myslet na přírodu. Prohlédněte si tu nejjemnější přírodní kosmetiku, vitamíny i další nezbytnosti pro děti a maminky. Přání mohou mít mnoho podob. Ta splněná začínají u nás.

Pro zdraví z přírody

Pro zdraví z přírody

Čistota půl zdraví a příroda ta druhá. Většinou ale hledáme pomoc, až když nás něco trápí. Ke zdravému životnímu stylu přitom patří i prevence. Podívejte se na naši nabídku potravin a přírodních doplňků stravy.

Pro udržitelnou domácnost

Pro udržitelnou domácnost

Láhev na vodu, kterou budete používat opakovaně. Jedlá soda místo domácí chemie. Prací gel, se kterým si příroda poradí. Každý krok k udržitelnější domácnosti se počítá. Tak proč nezačít letos o Vánocích.