/    /    /    /    /  

Planet Pure Bavlněný sáček na mýdlové ořechy 8 x 12 cm

Značka:
Množství: 8 x 12 cm
Kategorie: Mýdlové ořechy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Planet Pure Bavlněný sáček na mýdlové ořechy 8 x 12 cm

Bavlněný sáček na mýdlové ořechy Planet Pure má optimální velikost 8 x 12 cm. Sáček je vyroben z bavlny a je vybaven stahovacími šňůrkami pro dokonalé uzavření

Mýdlové ořechy Planet Pure jsou ekologickou variantou pro běžné prací prášky. Jsou vhodné pro praní všech typů prádla, i pro jemné tkaniny, stejně tak i pro 100% přírodní materiály. Mýdlové ořechy jsou ekologické, biologicky rozložitelné a neškodí životnímu prostředí. Díky bavlněnému sáčku se snadno používají.

Použití: Vložte šest až sedm slupek z mýdlových ořechů do sáčku, umístěte do bubnu pračky a zvolte svůj běžný prací program. Nemusíte přidávat další prací prostředky ani změkčovadla.

Planet Pure Bavlněný sáček na mýdlové ořechy 8 x 12 cm

Bavlnené vrecko na mydlové orechy Planet Pure má optimálnu veľkosť 8 x 12 cm. Vrecko je vyrobené z bavlny a je vybavené sťahovacími šnúrkami pre dokonalé uzavretie.

Mydlové orechy Planet Pure sú ekologickou variantou k bežným pracím práškom. Sú vhodné na pranie všetkých typov bielizne, aj na jemné tkaniny, rovnako tak aj na 100% prírodné materiály. Mydlové orechy sú ekologické, biologicky rozložiteľné a neškodia životnému prostrediu. Vďaka bavlnenému vrecku sa ľahko používajú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna
i
i

barva: béžová

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz