/    /    /  

Redecker Čisticí kartáč na boty z bukového dřeva, s rukojetí 20 cm

381130 Shoe Brush with Handle

Značka:
Množství: 20 cm
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Přírodní péče o boty
Produktová řada: Redecker Obuv
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
469
ks
Bez DPH 388 Kč

Redecker Čisticí kartáč na boty z bukového dřeva, s rukojetí 20 cm

Čisticí kartáč na boty z bukového dřeva Redecker je radost používat díky praktické rukojeti. Přírodní štětiny jsou dostatečně jemné k čištěnému materiálu a přesto účinně odstraní hrubé nečistoty z kožené i textilní obuvi. Každý kartáč je ručně vyroben z kvalitního bukového dřeva, vydrží vám tak léta poctivě sloužit a navíc je velmi příjemný na omak.

Čisticí kartáč na boty z bukového dřeva s rukojetí je vhodný pro pravidelnou péči o koženou i textilní obuv, díky rukojeti s ním snadno vyčistíte i větší plochy. Kartáč spolehlivě odstraní hrubé nečistoty, aniž by obuv poškodil nebo poškrábal.

Redecker Čisticí kartáč na boty z bukového dřeva, s rukojetí 20 cm

Čistiacu kefu na topánky z bukového dreva Redecker je radosť používať vďaka praktickej rukoväti. Prírodné štetiny sú dostatočne jemné k čistenému materiálu a napriek tomu účinne odstráni hrubé nečistoty z koženej aj textilnej obuvi. Každá kefa je ručne vyrobená z kvalitného bukového dreva, vydrží vám tak roky poctivo slúžiť a navyše je veľmi príjemná na omak.

Čistiaca kefa na topánky z bukového dreva s rukoväťou je vhodná pre pravidelnú starostlivosť o koženú aj textilnú obuv, vďaka rukoväti s ňou ľahko vyčistíte aj väčšie plochy. Kefa spoľahlivo odstráni hrubé nečistoty bez toho, aby obuv poškodila alebo poškriabala.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bukové dřevo voskované, Štětiny
i
i

produktové řady: Redecker Obuv

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de