/    /    /    /  

Redecker Kapesní hřeben z olivového dřeva 17,5 cm

721207 Pocket Hairbrush

Značka:
Množství: 17,5 cm
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Dřevěné hřebeny, Dárky pro ženy
Produktová řada: Redecker Vlasy
Hodnocení:
4,0/5 2 hlasy
Cena
539
ks
Bez DPH 445 Kč

Redecker Kapesní hřeben z olivového dřeva 17,5 cm

Kapesní hřeben z olivového dřeva Redecker má jemné kančí štětiny a je vhodný pro rozčesávání všech typů vlasů. Příjemně se používá, snadno se udržuje čistý a je jemný k vlasům. Lakovaná rukojeť se dobře drží.

Hřeben z olivového dřeva s kančími štětinami je vhodný pro rozčesávání i zacuchaných a nepoddajných vlasů. Štětiny jsou velmi jemné a hladké, příjemně se používají, necuchají vlasy, ale velmi účinně je rozčesávají. Kromě toho přirozeně podporují lesk vlasů.

Hřeben se díky svým kompaktním rozměrům vejde i do kabelky nebo cestovního zavazadla, takže se ideálně hodí na dovolenou nebo na úpravu účesu během dne.

Použití: Hřeben používejte k rozčesávání vlasů kdykoli podle potřeby.

Redecker Kapesní hřeben z olivového dřeva 17,5 cm

Vreckový hrebeň z olivového dreva Redecker má jemné diviačie štetiny a je vhodný pre rozčesávanie všetkých typov vlasov. Príjemne sa používa, jednoducho sa udržuje čistý a je jemný k vlasom. Lakovaná rukoväť sa dobre drží.

Hrebeň z olivového dreva s diviačími štetinami je vhodný pre rozčesávanie aj rozcuchaných a nepoddajných vlasov. Štetiny sú veľmi jemné a hladké, príjemne sa používajú, nerozcuchávajú vlasy, ale veľmi účinne ich rozčesávajú. Okrem toho prirodzene podporujú lesk vlasov.

Hrebeň sa vďaka svojim  kompaktným rozmerom zmestí aj do kabelky alebo cestovnej batožiny, takže sa ideálne hodí na dovolenku alebo na úpravu účesu v priebehu dňa.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Skvelý | 10.8.2016 16:10:06 | Daniela

Používam takmer rok a som maximálne spokojná. Kúpila som v akcii (inak by mi to prišlo predsa len dosť drahé). Vlasy krásne rozčeše, distribuuje prirodzený maz od korienkov ku končekom, zbaví vlasy prachu a bordelu - dosť často preto kefu umývam, ale veľa vydrží a aj po roku je ako nová. Odkedy ju používam (v kombinácii s no-poo metódou) sa mi menej mastia vlasy, nepotrebujem ich umývať denne a celkove sú na tom lepšie.

* povinné

Související dotazy z poradny

Padání vlasů po vysazení HA

Chtěla bych se zeptat, jaké produkty si mám koupit, když trpím na zvýšené padání vlasů. V září jsem po třech ...

Vlastnosti

Složení: Olivové dřevo, Kančí štětiny
i
i

produktové řady: Redecker Vlasy

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de