/  

Biofloral Krizová esence Dr. Bach klidný spánek, sprej 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Kategorie:
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Biofloral Krizová esence Dr. Bach klidný spánek, sprej 20 ml

PŮVODNÍ CENA 360 KČ

Krizovou esenci klidný spánek tvoří šest Bachových květin známých pro svou schopnost navodit hluboký a klidný spánek. Hodí se Vám zejména v těžkých a neklidných obdobích. Zbavuje negativních emocí a myšlenek, které zabraňují odpočinku a vnitřnímu klidu. Vstříkněte si jednou nebo dvakrát pod jazyk nebo do sklenice vody vždy, když pocítíte potřebu.

certifikáty: AGRICULTURE BIOLOGIQUE, ECOCERT, LA MÉTHOD ORIGINALE DR. BACH
konzistence: tekutá
barva: žlutá
balení: skleněný obal s rozprašovačem, papírový přebal

složení: Organic brandy, Flower essence (Rock Rose, Impatiens, Clematis, Cherry Plum, Star of Bethléem, White Chestnut)

země původu značky: Francie
charakteristika značky: Němec Ulrich RAMPP se usadil v srdci hor Auvergne v roce 1979. Dům si postavil z ekologických materiálů vlastníma rukama na výšině vulkanických hor. A tam začíná příběh Biofloralu. Instinkt ho vedl k výzkumům, jak zajistit a udržet nejlepší kvalitu darů, které nám nabízí příroda. Od té doby je Biofloral velice uznávaný za vysokou kvalitu svých produktů. Společnost se zaměřuje na ruční výrobu a zkoumá nové možnosti spolupůsobení produktů. Díky svým výrobkům umožňuje BIOFLORAL každému vejít na území pramene řeky Loiry a získat užitek z bohatých darů této jedinečné oblasti. S rostoucím úspěchem rozšířila společnost i své zázemí a za původním domem Ulricha Ramppa postavila nový dům z přírodních a obnovitelných materiálů - kamene, dřeva a terrakoty, zateplený ovčí vlnou z Auvergne. Dešťová voda se shromažďuje v nádrži a elektrická energie pochází ze 100% obnovitelných zdrojů, vyrábí ji sluneční kolektory a vodní mlýny.Srdce architektury tvoří záhony květin a bylin a vyzařují do okolí ducha této společnosti. Výrobní postupy firmy BIOFLORAL jsou inspirovány mnoha rukopisy pocházejícími ze středověku i z dalších období. Postupy jsou pečlivě dodrežovány, elixíry tedy působí v lidském těle celistvě a do hloubky. Pro některé z nich je nezbytné nechat je zrát několik měsíců, než jsou připraveny k použití.

kontakt na výrobce:
Laboratoires Biofloral
F-43260
Saint-Pierre-Eynac
France
www.biofloral.fr

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

BIOFLORAL INC.
675, montée St-François
H7C 2S8 Laval (Québec)
Francie
tel: 450.664.4844
http://www.biofloral.com