/    /    /    /    /  

Ami Pamlsek pro psy AMI-BONE

Značka:
Množství: 1 ks, 75 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 1 ks, 25 g / 31 Kč
Kategorie: Pamlsky pro psy a pro kočky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
63
ks
Bez DPH 55 Kč

Ami Pamlsek pro psy AMI-BONE

Pamlsek pro psy AMI - BONE Ami je 100% rostlinná kost bez obsahu GMO. Pamlsek je zároveň pochoutkou, odměnou i hračkou a dodává se ve třech variantách:

Digestive: Pamlsek podporuje správné trávení a zlepšuje vstřebávání živin, je vhodný zejména po léčbě antibiotiky. Kromě toho podporuje správné fungování imunitního systému.

Long life: Pamlsek preventivně působí proti hromadění tuku, čímž pomáhá chránit kardiovaskulární systém. Kromě toho snižuje riziko zánětů, posiluje imunitní systém a dokonce působí antidepresivně.

Bone care: Pamlsek podporuje správné fungování imunitního systému a přispívá ke zdraví kostí, kloubů a celého pohybového aparátu.

Pamlsky Ami jsou vyráběné pouze z přírodních surovin, neobsahují umělá barviva ani konzervační látky a díky tomu nehrozí vašemu zvířeti případná alergie způsobená nevhodným krmivem. Pamlsek přispěje ke zdraví vašeho psa nebo kočky a přispěje i k jeho dobré kondici, přiměřené hmotnosti i výborné kvalitě srsti. Pamlsek je vhodný jako odměna při cvičení psa, jako hračka k jeho zabavení nebo jen jako pochoutka na zpestření jídelníčku.

Použití: Pamlsek dávejte psovi za odměnu, jako hračku nebo jako pochoutku na zpestření jídelníčku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Vlhkost (9,1 %) , Proteiny (8,8 %) , Popel (2,8 %) , Vláknina (1,6 %) , Oleje a tuky (1,2 %)
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
zvířata: psi

Výrobce

Via Boccalerie 12
PD 35139 Padova
Itálie
www.vegemondo.eu