/    /    /    /    /  

Pure Fiji Pánský sprchový gel Mana'ia 354 ml

Značka:
Množství: 354 ml
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 59 ml / 130 Kč
Kategorie: Sprchové gely, Sprchové gely pro muže
Produktová řada: Pure Fiji Mana´ia
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
600
ks
Bez DPH 496 Kč

Pure Fiji Pánský sprchový gel Mana'ia 354 ml

Pánský sprchový gel Pure Fiji Mana'ia skvěle osvěžuje pokožku celého těla a současně povzbudí mysl díky svěží kořeněné vůni s jemnými dřevitými podtóny. Spojení exotických olejů a rostlinných extraktů pokožku skvěle myje, zvláčňuje ji a zanechává vyživenou.

Rostlinné tenzidy společně s oleji z kokosu, makadamiových ořechů a tungovníku moluckého pokožku lehce myjí, krémová pěna pleť nadměrně nevysušuje ani nedráždí. Obsažené oleje mají skvělé harmonizační účinky a pokožku brání před dehydratací i poškozením. Složení sprchového gelu je obohaceno o extrakty z ananasu a mučenky, pokožku osvěžují a povzbuzují. Sprchový gel je skvělým společníkem do sprchy, mužskou pleť šetrně myje, současně o ni pečuje a příjemně ji provoní.

Použití: Sprchový gel naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte vodou.

Pure Fiji Pánský sprchový gel Mana'ia 354 ml

Pánsky sprchový gél Pure Fiji Mana'ia skvele osviežuje pokožku celého tela a súčasne povzbudí myseľ vďaka sviežej korenistej vôni s jemnými drevitými podtónmi. Spojenie exotických olejov a rastlinných extraktov pokožku skvele umýva, zvláčňuje ju a zanecháva vyživenú.

Rastlinné tenzidy spoločne s olejmi z kokosu, makadamiových orechov a tungovníku moluckého pokožku ľahko umývajú, krémová pena pleť nadmerne nevysušuje a ani nedráždi. Obsiahnuté oleje majú skvelé harmonizačné účinky a pokožku bránia pred dehydratáciou a poškodením. Zloženie sprchového gélu je obohatené o extrakty z ananásu a mučenky, pokožku osviežujú a povzbudzujú. Sprchový gél je skvelým spoločníkom do sprchy, mužskú pleť šetrne umýva, súčasne sa o ňu stará a príjemne ju rozvonia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Cocoamine Oxide, Cocamidopropyl Betaine, PEG-60 Almond Glycerides, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Passiflora Incarnata Extract, Ananas Comosus Extract, Cocos Nucifera Oil, Macadamia Ternifolia Nut Oil, Aleurites Moluccana Oil
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
produktové řady: Pure Fiji Mana´ia

Výrobce

Pure Fiji
Karsanji St 52
Vatuwaqa
Fidži
tel: (+679) 337 3431
www.purefiji.com