/    /    /    /    /  

Sonett Přípravek na škrobení a žehlení, náplň 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie na žehlení
Certifikáty: ECO CONTROL, ECO GARANTIE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
159
ks
Bez DPH 131 Kč

Sonett Přípravek na škrobení a žehlení, náplň 1 l

Sprej Sonett pro škrobení a snadnější žehlení prádla obsahuje rostlinná mýdla a éterické oleje, které proniknou hluboko do vláken prádla. To se pak snadněji žehlí, lépe drží tvar a navíc získává lehkou květinovou vůni.

Sprej krásně provoní a spolehlivě naškrobí oblečení z bavlny, lnu i umělých vláken. Díky obsaženému rostlinnému škrobu a zmýdelněným olejům je struktura prádla pevnější, ale také zároveň jemnější na dotek a snadněji a rychleji se žehlí. Sprej vám usnadní žehlení jak vlhkého právě posbíraného prádla, tak i suchého pomačkaného oblečení.

Použití: Pomocí rozprašovače aplikujte nejlépe na vlhký oděv ze vzdálenosti cca 20 cm. Nepoužívejte funkci napařování žehličky.

Upozornění: Přípravek je nevhodný pro hedvábí, umělé hedvábí a jiná umělá vlákna. Používejte v dobře větraných prostorech, aerosol se nesmí inhalovat. Skladujte mimo dosah dětí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Rostlinný alkohol (5-15 %) , Rostlinný škrob1) (1-5 %) , Zmýdelněný ricinový olej1), Zmýdelněný olivový olej1), Éterický olej z růže1), Levandulový olej1), Voda
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Sonett OHG
Ziegeleiweg 5
D-88693 Deggenhausen
Německo
www.sonett-drogerie.cz